Złodziejska trójka z narkotykami w tle

Policjanci z referatu patrolowo-interwencyjnego zatrzymali troje mieszkańców powiatu sochaczewskiego podczas próby kradzieży europalet i metalowych elementów. Podczas przeszukania w domach zatrzymanych mężczyzn, policjanci znaleźli narkotyki. Cała trójka usłyszała już zarzuty. Za popełnione przestępstwo grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z sochaczewskiej „patrolówki” pełnili służbę na terenie gminy Sochaczew. Przejeżdżając obok magazynu zwrócili uwagę na mężczyznę, który zamykał bramę na kłódkę, lecz na widok mundurowych ukrył się w krzakach. Policjanci weszli na plac i zauważyli dostawczego volkswagena, w którym siedziały dwie osoby. Auto było wypełnione europaletami i metalowymi elementami przygotowanymi do kradzieży.

Policjanci zatrzymali całą trójkę: dwóch mężczyzn (23 i 26 lat), a także 19-letnią kobietę. Przy jednym z zatrzymanych znaleźli torebki z białym proszkiem oraz elektroniczną wagę. Podczas przeszukania jego domu ujawniono m.in. różowy proszek i kapsułki. Zabezpieczone środki zostały przekazane do szczegółowych badań. W domu jego kolegi policjanci znaleźli marihuanę.

Całą trójka usłyszała wczoraj zarzuty usiłowania kradzieży. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności. Mężczyźni odpowiedzą także za posiadanie środków odurzających. Dodatkowo policjanci nałożyli na całą trójkę mandaty karne za przemieszczanie się pomimo obowiązującego zakazu.

źródło: KPP Sochaczew

fot.policja

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz