ZASKAKUJĄCE NAGRANIE: Policja odwołuje epidemię? (POSŁUCHAJCIE)

Dotarliśmy do zaskakującego nagrania policyjnego. Wynika z niego, że komendant wojewódzki policji w Radomiu wydał bardzo dziwne polecenie. Jak słychać komendant nakazał ograniczyć komunikaty o zakazie gromadzenia się  oraz o koronawirusie  nadawane przez policjantów z  radiowozów.

 Jest to o tyle dziwne, gdyż oficjalnie policja  mówi coś diametralnie innego innego.

Publikujemy  komunikatu, jaki otrzymali policjanci będący na służbie na terenie całego województwa mazowieckiego

Nagranie  pochodzi z radiostacji policyjnej. Jak wiadomo policja w województwie mazowieckim nie szyfruje połączeń radiowych.

Niestety drogą radiową policja udostępnia także wrażliwe dane medyczne. Wysłuchaliśmy  kilkunastu takich nagrań, gdzie podawane są adresy osób chorych, a nawet martwych.

– Jak się okazuje w każdym radiowozie jest zamontowana radiostacja Motorolla i to cyfrowo- analogowa. Wystarczy ją uruchomić. Do tego mają w każdym radiowozie tablety. A oni pracują na starych analogowych radiostacjach.   – mówi nasz informator – W mazowieckim można by z tym zrobić porządek w ciągu jednego dnia bez jakichkolwiek pieniędzy. Ale jakoś nikomu się to nie opłaca, zwłaszcza holownikom i firmom pogrzebowym. W straży pożarnej jest jeszcze gorzej.  U nich wszystko słychać. Gdy na odludnym skrzyżowaniu w nocy  dwa samochody mają wypadek, to natychmiast pojawiają się przypadkiem dwie pomoce drogowe. Ot, tak przejeżdżały przypadkiem. Ciekawostką jest, że  trzecia służba, ratownictwo medyczne  przestrzega prawa i  ich rozmów nie da się podsłuchać.

Prawdopodobnie w poleceniu komendanta  chodziło o ocieplenie wizerunku policji, który został nieco naruszony przez nadgorliwe interwencje niektórych funkcjonariuszy nie tylko na Mazowszu. Tylko czy nie warto szyfrować takich i nie tylko takich komunikatów?

ex

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz