Strona główna Mazowsze Zakaz wstępu do lasu do 6 maja

Zakaz wstępu do lasu do 6 maja

208
0
PODZIEL SIĘ

Zgodnie z zarządzeniem nr 14 Nadleśniczego Nadleśnictwa jabłonna z 29 kwietnia br. w sprawie wprowadzenia okresowego zakazu wstępu do lasu w związku z występującym dużym zagrożeniem pożarowym wprowadzono okresowy zakaz wstępu do lasu na administrowanym przez Nadleśnictwo Jabłonna terenie. Zakaz obowiązuje do 6 maja br.

Przypomnijmy. Powierzchnia zasięgu terytorialnego Nadleśnictwa (łącznie z gminą Izabelin) oraz częścią gminy Warszawa-Białołęka wynosi 1 106,92 km2. W zasięgu terytorialnym nadleśnictwa znajdują się również trzy gminy – Warszawa Praga-Północ, Warszawa-Wola i Warszawa Żoliborz.

Obręb Jabłonna położony jest w województwie mazowieckim, powiatach: legionowskim, w gminach: Jabłonna, Nieporęt, Wieliszew, Miasto Legionowo; nowodworskim w gminach: Czosnów, Leoncin oraz części Miasta Nowy Dwór Mazowiecki; sochaczewskim w gminie Brochów; wołomińskim w części gminy Radzymin (obręby ewidencyjne: Arciechów, Borki, Ruda, Załubice Stare) i Miasto Radzymin; warszawskim zachodnim w gminach: Izabelin, Łomianki, Stare Babice i Miasto Łomianki oraz w mieście Warszawa w gminach: Warszawa-Bemowo, Warszawa-Białołęka, Warszawa-Bielany, Warszawa-Targówek, Warszawa Praga-Północ, Warszawa-Wola i Warszawa Żolibórz.

Starostwo Powiatowe w Sochaczewie

fot.pixabay