Uderzył w ogrodzenie i uciekł. W schowku samochodu policja znalała amfetaminę

 Uderzył w ogrodzenie posesji i oddalił się z miejsca zdarzenia. W schowku samochodu policjanci znaleźli torebkę z amfetaminą. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał już zarzut. Za popełnione przestępstwo grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

W ubiegłym tygodniu policjanci zostali powiadomieni o kolizji w Andrzejowie Duranowskim. Na miejscu ustalono, że kierowca pojazdu marki Volkswagen Passat uderzył w ogrodzenie posesji, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia.

Policjanci ustalili, że właścicielem pojazdu jest 43 – letni mieszkaniec Sochaczewa. W schowku znaleźli torebkę z białym proszkiem. Po jakimś czasie kierowca wrócił na miejsce kolizji. Badanie na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu wykazało, że był trzeźwy. Pobrano mu krew do badań na obecność narkotyków.  Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Sochaczewianin usłyszał w sobotę zarzut posiadania środków odurzających. Przyznał się do popełnionego przestępstwa, które jest zagrożone karą do 3 lat pobawienia wolności. Za spowodowanie kolizji nałożono na niego mandat karny.

KPP Policja

fot.policja

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz