Strona główna Powiat Starostwo wznawia bezpośrednią obsługę interesantów

Starostwo wznawia bezpośrednią obsługę interesantów

288
0
PODZIEL SIĘ

Starostwo  Powiatowe informuje, iż od poniedziałku 27 kwietnia br. wznawia bezpośrednią obsługę interesantów. Jednakże w dobie nieustannego zagrożenia rozprzestrzeniania się koronawirusa, obsługa ta, będzie miała jednak nieco innych charakter niż zwykle. Będzie oparta na zachowaniu wszelkich środków ostrożności w zakresie ochrony zdrowia zarówno interesantów jak i pracowników Starostwa.

Stąd prosimy zgłaszających się do nas mieszkańców, by pamiętali o noszeniu maseczek zakrywających usta i nos, by używali rękawiczek jednorazowych i korzystali z płynów dezynfekcyjnych. Ponadto zaznaczamy, że z uwagi na Państwa bezpieczeństwo zdrowotne obsługa będzie odbywała się z zachowaniem odpowiednich odległości między osobami. Dlatego też, nie wszyscy interesanci będą mogli w tym samym czasie wejść do urzędu.

Zwracamy się także z ogromną prośbą, by osoby, które zauważyły u siebie jakiekolwiek objawy infekcji w postaci np. kataru, kaszlu, czy podwyższonej temperatury, powstrzymały się od bezpośredniej wizyty w Starostwie. W dalszym ciągu sprawy można załatwić telefonicznie bądź przez e-mail. Wykaz numerów i adresów podajemy poniżej. Dziękujemy Państwu za wyrozumiałość. Zdrowie nas wszystkich jest najważniejsze!

Starostwo Powiatowe

w Sochaczewie