Solidny skład Sokoła

fot.pixabay

PIŁKA NOŻNA Prognozy dotyczące rozprzestrzeniania się koronawirusa nie wróżą dobrze sportowcom nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Nie wiadomo, czy i kiedy rozpocznie się runda wiosenna rozgrywek piłkarskich.

Kontynuuję jednak prezentację składów naszych powiatowych drużyn. Dzisiaj grający w grupie IV Warszawskiej Klasy B – Sokół Budki Piaseckie. W kadrze jest 26 piłkarzy. Wśród nich jest kilku, którzy grali w o wiele wyższych ligach. Wydaje się, że w tym zestawieniu Sokół miałby miejsce w środku tabeli klasy A. Trzeba tylko najpierw do niej awansować.

Skład Sokoła Budki Piaseckie: Rafał Bajurski, Robert Bajurski, Robert Błaszkiewicz, Mateusz Bryński, Mateusz Budzałek, Adrian Bylicki, Kamil Cieślak, Adrian Dąbrowski, Artur Fijołek, Rafał Fijołek, Wojciech Gieleciński, Jarosław Grefkowicz, Patryk Gzik, Łukasz Kamiński, Kamil Komosa, Bartosz Matusiak, Dominik Myczka, Łukasz Ogrodzki, Marcin Paczkowski, Paweł Pałuba, Rafał Piaskowski, Mariusz Rosa, Marcin Rosa, Mateusz Sękulski, Arkadiusz Sobieraj, Sebastian Sułecki.

Tomasz Ertman

fot.pixabay

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz