Strona główna Rekreacja Rajd rowerowy „Od juniora do seniora” odwołany

Rajd rowerowy „Od juniora do seniora” odwołany

301
0
PODZIEL SIĘ
fot. Krzysztof Lewandowski

Zaplanowany na 28 czerwca br. roku rajd rowerowy po powiecie sochaczewskim „Od juniora do seniora” niestety nie odbędzie się. Starostwo Powiatowe w Sochaczewie, które jest organizatorem tej cieszącej się ogromnym zainteresowaniem wśród mieszkańców imprezy rekreacyjnej, ze względów bezpieczeństwa postanowiło w tymroku zrezygnować z przeprowadzenia rajdu.

Co roku bierze w nim udział ok. 800 uczestników, są to dzieci, młodzież, osoby dorosłe, jak i seniorzy. W trosce o ich zdrowie wobec występującej epidemii koronawirusa ta, jak  i inne imprezy (kiermasz wielkanocny, targi rolne) organizowane przez Starostwo Powiatowe w Sochaczewie zostały odwołane. Liczymy, że w przyszłym roku – w czerwcu  – na zakończenie roku szkolnego uda nam się zorganizować jubileuszowy 10. rajd  rowerowy „Od juniora do seniora”.

A tymczasem pamiętajcie, że ruch to zdrowie. Jazda na rowerze jest obecnie dozwolona –  przy zachowaniu wszelkich względów bezpieczeństwa, i jest jedną z najlepszych form ruchu, dającą nie tylko satysfakcję z uprawiania sportu rekreacyjnego, ale też budującą kondycję serca, układu ruchu, stąd też zaleca się jazdę na rowerze bez względu na wiek.

Starostwo Powiatowe

w Sochaczewie