Podejrzani o kradzież elektronarzędzi usłyszeli zarzuty

Reklamy

Kryminalni zatrzymali dwóch mieszkańców Sochaczewa podejrzanych o kradzież elektronarzędzi wartych prawie 8,5 tys. złotych. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty. Jeden z nich odpowie dodatkowo za posiadanie narkotyków. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z sochaczewskiej komendy zostali powiadomieni o kradzieży elektronarzędzi. Do zdarzenia doszło kilka dni temu w gminie Brochów. Sprzęt warty blisko 8,5 tys. złotych został skradziony z garażu mieszczącego się na posesji zgłaszającego.

Policjanci z referatu operacyjno – rozpoznawczego zatrzymali do sprawy dwóch mieszkańców Sochaczewa podejrzanych o to przestępstwo. Podczas przeszukania domu jednego z nich, mundurowi znaleźli amfetaminę.

Wczoraj mężczyźni usłyszeli zarzut kradzieży, której dopuścili się wspólnie i w porozumieniu. Jeden z zatrzymanych mężczyzn będzie odpowiadał za posiadanie środków odurzających.

Część skradzionych elektronarzędzi jest już w komendzie i zostanie zwrócona właścicielowi. Trwają czynności zmierzające do odzyskania reszty sprzętu.

mł. asp. Agnieszka Dzik

fot.policja

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz