Okradł sklep budowlany i został schwytany

Policjanci z Sochaczewa zatrzymali 34-latka podejrzanego o kradzież 66 opakowań ekogroszku i 20 worków cementu. Mężczyzna usłyszał już zarzuty i przyznał się do popełnionych przestępstw. Policjanci odzyskali część straconego towaru. Sprawcy grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci komendy zostali powiadomieni o kradzieży na szkodę jednego ze sklepów mieszczących się na terenie powiatu sochaczewskiego. Policjanci wydziału kryminalnego ustalili, że sprawca tuż przed kradzieżą zdjął tablice rejestracyjne z zaparkowanego pojazdu i przymocował je do swojego auta. Nocą pojechał na plac przy jednym ze sklepów i ukradł 40 worków ekogroszku. Złodziej wykazał się wyjątkową zuchwałością, ponieważ kolejnej nocy ukradł w tym samym miejscu kolejne 26 opakowań. Do kolejnej kradzieży doszło przedwczoraj w nocy. Mężczyzna ponownie przyjechał do sklepu, lecz tym razem ukradł 20 worków cementu.

Wczoraj rano, policjanci referatu operacyjno-rozpoznawczego zatrzymali 34-latka podejrzanego o kradzieże. Kryminalni podczas przeszukania odzyskali skradzione worki z cementem. Ustalono również, że podejrzany zdążył sprzedać ekogroszek przez internet.

Sochaczewianin został doprowadzony do sochaczewskiej komendy, gdzie usłyszał zarzuty kradzieży ekogroszku. Mężczyzna przyznał się do popełnionych przestępstw. Za popełniony czyn grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Nałożono na niego mandat karny za kradzież tablic rejestracyjnych. Sochaczewianin odpowie również za kradzież cementu.

KPP Sochaczew

fot.pixabay

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz