Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

340
0
PODZIEL SIĘ

Na podwójnym gazie

SOCHACZEW Policja zatrzymała 57-letnią mieszkankę Sochaczewa, która kierowała pojazdem marki oplem corsą mając 2,5 promila alkoholu w organizmie. Do zatrzymania doszło 20 kwietnia na ul. 15 Sierpnia.

Wylądowała w polu

ROZLAZŁÓW Mieszkanka powiatu płockiego kierująca audi, na łuku drogi straciła panowanie nad autem i zjechała w pole. Do zdarzenia 20 kwietnia doszło w Rozlazłowie.

Trafiłam w opla

IŁÓW Kierująca renault modus doprowadziła do kolizji z oplem corsa. Do zdarzenia doszło 21 kwietnia w Iłowie.

Znikający portfel

SOCHACZEW Na ulicy Chodakowskiej w Sochaczewie nieznany sprawca ukradł portfel z zawartością dokumentów, pieniędzy i karty płatniczej, którą próbowano wykonać nieautoryzowaną transakcję.

Karambol w Serokach

SEROKI PARCEL Kierujący iveco doprowadził do kolizji z volkswagenem i fordem. Do zdarzenia doszło 22 kwietnia w miejscowości Seroki – Parcela.

Buchnęła kosmetyki

TERESIN Pracownica magazynu ukradła kosmetyki o wartości kilkuset złotych. Do zdarzenia doszło 23 kwietnia w Teresinie.

Stłuczka na Pokoju

SOCHACZEW Kierujący renault nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do kolizji z motocyklem. Do wypadku doszło 23 kwietnia na ul. Pokoju w Sochaczewie.

Mandat za olejki

SOCHACZEW Ochrona jednego ze sklepów w Al. 600-lecia ujęła kobietę, która ukradła olejki zapachowe. Przybyły na miejsce patrol policji ukarał złodziejkę mandatem. Do interwencji doszło 24 kwietnia.

 Dzwon po pijaku

SOCHACZEW Na ulicy Kochanowskiego w Sochaczewie 60-letni kierowca kii znajdując się w stanie nietrzeźwości doprowadził do kolizji z mitsubishi. Badanie stanu trzeźwości wykazało u niego ponad dwa promile. Zdarzenie miało miejsce 24 kwietnia.

Slalomem przez wieś

ŻDŻARÓW Policja zatrzymała w Żdżarowie 36-letniego mężczyznę, który próbował kierować oplem mając mieszkaniec prawie 1.5 promila alkoholu w organizmie. Do zatrzymania doszło 25 kwietnia.

Zapomniał o hamulcu

SOCHACZEW Na ulicy Pokoju w Sochaczewie kierowca audi niewłaściwie zabezpieczył samochód, który stoczył się i uderzył w volkswagena. Zdarzenie miało miejsce 25 kwietnia

Odkręcili tablice

SOCHACZEW W niedzielę, 26 kwietnia, złodzieje ukradli tablice rejestracyjne z audi A3 zaparkowanego na ul. Sienkiewicza. Także tego samego dnia na ulicy Batalionów Chłopskich złodziej ukradli mieszkance Warszawy portfel z pieniędzmi, dokumentami i kartami płatniczymi.

opr. atu

fot.policja