Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

382
0
PODZIEL SIĘ

Wymusiła pierwszeństwo

SOCHACZEW Mieszkanka Nieborowa jadąca renault nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do kolizji z Hondą. Do zdarzenia drogowego doszło 6 kwietnia na al. 600-lecia. Na sprawcę nałożono mandat karny.

Szarżowała na drodze

TERESIN – GAJ Kobieta kierująca skodą fabią nie dostosowała prędkości do warunków na drodze i doprowadziła do zderzenia z jeepem. Jako sprawca otrzymała mandat karny. Do kolizji doszło 7 kwietnia w miejscowości Teresin- Gaj.

Staranował motocyklistę

NOWY KAMION  Przy manewrze wyprzedzania kierowca opla novano zjechał na przeciwny pas ruchu. Jednak nie dostosował prędkości do warunków na drodze i uderzył w tył motocykla yamaha, którego kierowca wykonywał taki sam manewr. Motocyklista trafił do szpitala. Trwa ustalanie dokładnych przyczyn i okoliczności tego zdarzenia. Do wypadku doszło 10 kwietnia na drodze w Nowym Kamionie.

 Straciła siatkę

ZŁOTA  Mieszkanka gminy Rybno powiadomiła 11 kwietnia policję, że nieznani sprawcy ukradli 55 metrów bieżących stalowej siatki ogrodzeniowej. Do zdarzenia doszło w miejscowości Złota. Trwa poszukiwanie sprawców kradzieży.

 Uszkodził myjnię

TERESIN Na terenie gminy Teresin nieznany sprawca dokonał uszkodzenia panelu sterującego w myjni samochodowej. Do zdarzenia doszło 13 kwietnia.

 Uwaga na kieszonkowców

SOCHACZEW We wtorek, 14 kwietnia, w jednym ze sklepów w Sochaczewie nieznany sprawca ukradł 21-letniej mieszkance Teresina portfela wraz z dokumentami.

 Buchnęli myjkę

TERESIN W gminie Teresin nieznani sprawcy włamali się do jednego z budynków na terenie gminy Teresin. Łupem złodziei padła z myjka ciśnieniowa, radio oraz kompresor. Do kradzieży doszło 15 kwietnia.

 Na podwójnym gazie

TERESIN W 16 kwietnia w Teresin policjanci zatrzymali obywatela Ukrainy, który kierował peugeotem mając 2 promile alkoholu w organizmie.

 Znikający portfel

PRZESŁAWICE W miejscowości Przęsławice nieznany sprawca z otwartego samochodu dokonał kradzieży portfela z zawartością dokumentów na szkodę mieszkanki gminy Brochów. Kradzież miała miejsce 16 kwietnia.

 Rozdrabniacz wyparował

ŻDŻARÓW W miejscowości Żdżarów złodziej ukradli z jednej z posesji rozdrabniacz do gałęzi. Do wizyty złodziei doszło 17 kwietnia.

opr. atu

fot.policja