Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

537
0
PODZIEL SIĘ
fot.policja

Stracił przyczepkę

KONSTANTYNÓW Mieszkaniec powiatu skierniewickiego powiadomił, że nieznany sprawca ukradł przyczepkę lekką z terenu nieogrodzonej posesji. Do zdarzenia doszło 30 marca w Konstantynowie.

Zatankował i zwiał

ANDRZEJÓW DURANOWSKI Policjanci dostali zgłoszenie 30 marca, że kierowca opla vectry po zatankowaniu paliwa na stacji paliw w Andrzejowie Duranowskim odjechał, nie uiszczając opłaty. Trwa poszukiwanie złodzieja.

Awanturnik pod kluczem

SOCHACZEW Policjanci zostali wezwani 31 marca do awantury domowej. Sprawcą jej był nietrzeźwy sochaczewianin. Po przybyciu na miejsce zdarzenia policja zatrzymała awanturnika   i osadziła go w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia.

Odprowadzili pijanego

SOCHACZEW Policjanci zostali poinformowani, że na ul. Gawłowskiej leży starszy pan. Na miejscu okazało się, że był on nietrzeźwy. Doprowadzili go do miejsca zamieszkania. Do zdarzenia doszło 1 kwietnia.

Pocisk na polu

BROCHÓW Mieszkaniec gminy Młodzieszyn ujawnił na polu niewybuch z czasów II wojny światowej. Policjanci zabezpieczyli znalezisko do czasu przybycia saperów. Do zdarzenia doszło 2 kwietnia, w Brochowie.

Pili pod chmurką

SOCHACZEW Policjanci dostali zgłoszenie, że trzech mężczyzn spożywa alkohol na ul. Kopernika. Na miejscu zastali raczących się alkoholem. Mundurowi nałożyli na nich mandaty karne. Do zdarzenia doszło 2 kwietnia.

Straciła kartę

SOCHACZEW Mieszkanka Sochaczewa zgłosiła, że nieznany sprawca wszedł w posiadanie karty bankomatowej. Zaznaczyła też, że zanim zauważyła stratę, złodziej zdołał wykonać kilka transakcji. Do zdarzenia doszło 3 kwietnia.

Okradziony w stolicy

SOCHACZEW Mieszkaniec powiatu sochaczewskiego zgłosił 4 kwietnia na policji, że podczas gdy przebywał w Warszawie, nieznany sprawca ukradł mu telefon komórkowy i saszetkę z dokumentami. Złodziej wykorzystał sytuację i zabrał swój łup z otwartego mitsubishi.

Zrobił karambol

SOCHACZEW Mieszkaniec Sochaczewa podczas wykonywanego manewru cofania doprowadził do kolizji z citroenem. Potem uderzył w hondę. Na sprawcę kolizji nałożono mandat karny. Do zdarzenia doszło 4 kwietnia na Senatorskiej.

Oprac. BN

fot.policja