Cudzą kartą płaciła za zakupy

fot. Pixabay

Do 10 lat pozbawienia wolności grozi 28–letniej mieszkance Sochaczewa, która przywłaszczyła kartę płatniczą, a następnie sześciokrotnie zapłaciła nią za swoje zakupy. Wczoraj w Komendzie Powiatowej Policji w Sochaczewie usłyszała siedem zarzutów i przyznała się do winy.

Pod koniec marca 28–letnia mieszkanka Sochaczewa znalazła kartę płatniczą przy jednym ze sklepów na Al. 600-lecia. Nie zwróciła jej wystawcy, lecz postanowiła ją wykorzystać do własnych celów. Kobieta była pracownicą lokalu gastronomicznego. W pracy dokonała pierwszej płatności znalezioną kartą i w ten sposób upewniła się, że karta nie została jeszcze zablokowana. Tego samego dnia zapłaciła jeszcze pięciokrotnie za swoje zakupy, m.in. na stacji paliw i w sklepach.

Policjanci przejrzeli nagrania z monitoringu na którym rozpoznali 28–letnią mieszkankę Sochaczewa.

Wczoraj w Komendzie Powiatowej Policji w Sochaczewie usłyszała łącznie siedem zarzutów, które dotyczyły przywłaszczenia karty płatniczej i sześciu kradzieży z włamaniem. Przyznała się do wszystkich popełnionych przestępstw. Grozi jej do 10 lat pozbawienia wolności.

KPP Sochaczew

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz