Amatorzy czekolady i alkoholu wpadli w ręce policji

W pierwszym sklepie ukradli alkohol, a w drugim kilkadziesiąt opakowań markowej czekolady. Każdy ich łup warty był kilkaset złotych. Policjanci z Sochaczewa ustalili sprawców przestępstwa i przedstawili im zarzuty. Za kradzież grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Pod koniec stycznia, w jednym z marketów na Al. 600 – lecia dwaj nieznani sprawcy ukradli alkohol warty kilkaset złotych. Mężczyźni wykazali się wyjątkową zuchwałością, bo jeszcze tego samego dnia pojechali do kolejnego sklepu. Podczas drugiej kradzieży ich łupem padło duże, liczące kilkadziesiąt sztuk opakowanie markowej czekolady.

Policjanci rozpoczęli pracę nad ustaleniem sprawców. Do pierwszego zatrzymania doszło w marcu na terenie Błonia. Podejrzany 26 – latek warszawianin został doprowadzony do sochaczewskiej komendy, gdzie usłyszał dwa zarzuty kradzieży. Przyznał się do popełnionych przestępstw.

Kryminalni pracowali cały czas nad zatrzymaniem drugiego sprawcy, którym okazał się 26 – letni mieszkaniec powiatu nowodworskiego. W ubiegłym tygodniu mężczyzna został zatrzymany na warszawskim Bemowie przez tamtejszych funkcjonariuszy. On również usłyszał dwa zarzuty kradzieży i przyznał się do popełnionych przestępstw.

Za kradzież grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

KPP Sochaczew

fot.pixabay

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz