Strona główna Sochaczew miasto Tomasz Połeć w złotej setce

Tomasz Połeć w złotej setce

581
0
PODZIEL SIĘ

SOCHACZEW Tomasz Połeć, przewodniczący Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego oraz nasz redakcyjny kolega, został uznany przez Puls Medycyny za jedną ze stu najbardziej wpływowych osób w polskim systemie ochrony zdrowia.

Po raz pierwszy znalazłem się na liście stu osób najbardziej wpływowych w polskim systemie ochrony zdrowia. Zająłem 68. miejsce. Traktuję to jako ogromne wyróżnienie – nie dla mnie, ale dla Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego, którego mam zaszczyt był przewodniczącym. Znamienne, że wyróżnienie to otrzymaliśmy w roku, w którym PTSR obchodzi swoje 30-lecie. To docenienie tych 30. lat ciężkiej pracy wielu osób – powiedział nam Tomasz Połeć.

Dodajmy, że pierwsze miejsce na liście zostało przyznane profesorowi Łukaszowi Szumowskiemu – specjaliście chorób wewnętrznych, kardiologii i elektrofizjologii a od stycznia 2018 roku ministrowi zdrowia. Na drugim miejscu znalazła się dr n. med. Małgorzata Gałązka-Sobotka – dziekan Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego, dyrektor Instytutu Zarządzania w Ochronie Zdrowia, Center of Value Based Healthcare, a na trzecim Bartłomiej Chmielowiec – rzecznik praw pacjenta.

dot