Strona główna Iłów Podwieczorek z okazji Dnia Kobiet

Podwieczorek z okazji Dnia Kobiet

302
0
PODZIEL SIĘ

W  sobotę 7 marca 2020 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Iłowie spotkaliśmy się na podwieczorku z okazji Dnia Kobiet. Przygotowano nową scenerię, która bukietami wiosennych kwiatów zapraszała już od wejścia.

W programie uroczystości znalazły się jak zwykle wyczekiwane występy Zespołu Śpiewaczego Iłowiacy i utytułowanej grupy wokalnej Teraz My.

Aplauz publiczności wzbudziły także występy Zapustników z Klubu Senior Plus i zespołu Nasz Czas, działającego przy GOK. Zaprezentowano wachlarz umiejętności i talentów, zarówno wokalnych, jak i aktorskich.

Imprezę z humorem i swadą  poprowadzili  zaprzyjaźnieni panowie Mariusz i Mateusz. O wspaniałe wypieki zadbały członkinie zespołów i rodzice. Podziękowania skierowano do sponsorów: Tęczowego Ogrodu,  Targest sp. z o.o., ZHU – stacja paliw, Okręgowej Stacji Kontroli pojazdów Auto-Moto Centrum, Hali Sportowej i wolontariuszy, dzięki którym nasze panie dobrze się bawiły podczas występów i konkursów, otrzymując cenne upominki.

Miłą niespodzianką był wspaniały tort od Jana Kraśniewskiego – wójta gminy Iłów, oraz piękne bordowe róże od Sławomira Tomaszewskiego – przewodniczącego Rady Gminy,  które wręczył z pomocą obecnych na sali mężczyzn. Były też wzruszające życzenia i pamiątkowe zdjęcia.

UG Iłów