Pijany poszukiwany dobijał się do drzwi osoby objętej kwarantanną

fot.pixabay

Miał prawie 2,5 promila, uszkodził drzwi i dobijał się do mieszkania członka rodziny, który jest objęty kwarantanną domową. Agresywny mieszkaniec Sochaczewa został zatrzymany. Dodatkowo okazało się, że jest poszukiwany do ustalenia miejsca pobytu i ma do odbycia kilkunastomiesięczną karę pozbawienia wolności. Jeszcze dzisiaj trafi do wskazanej placówki penitencjarnej. 

Wczoraj wieczorem policjanci dostali zgłoszenie, że nietrzeźwy mężczyzna demoluje klatkę schodową i dobija się do jednego z mieszkań w którym przebywa osoba objęta kwarantanną domową. Mundurowi założyli specjalistyczne kombinezony ochronne, ponieważ nie mieli pewności czy mężczyzna miał wcześniej kontakt z tą osobą. Na miejscu zastali wybite szyby w klatce schodowej, a także 34-letniego sochaczewianina, który na widok policjantów krzyczał i zachowywał się bardzo agresywnie. Konieczne było użycie środków przymusu bezpośredniego, w tym kajdanek.

Po sprawdzeniu w policyjnym systemie okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany do ustalenia miejsca pobytu oraz ma do odbycia kilkunastomiesięczną karę pozbawienia wolności. Sprawdzono również stan trzeźwości krewkiego sochaczewianina. Okazało się, że ma prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie. Osoba, która jest objęta kwarantanną domową zachowała się bardzo odpowiedzialnie i nie otworzyła drzwi.

Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do komendy. Jeszcze dzisiaj trafi do wyznaczonej placówki penitencjarnej, gdzie odbędzie zasądzoną karę.

mł. asp. Agnieszka Dzik

fot.policja

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz