Oszukiwali na pożyczkach

Reklamy
 Wyłudzili około 40 tysięcy złotych od firmy udzielającej pożyczek krótkoterminowych wykorzystując do tego dane osobowe ponad 20 osób. Trzej mieszkańcy powiatu sochaczewskiego usłyszeli 40 zarzutów przestępstw, które popełnili wspólnie i w porozumieniu. Do sądu trafi wkrótce akt oskarżenia. Grozi im do 8 lat pozbawienia wolności.
Sochaczewscy policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą i korupcję pracowali nad sprawą oszustw popełnionych na szkodę firmy udzielającej pożyczek krótkoterminowych. Straty wyniosły około 40 tysięcy.

W trakcie prowadzonego postępowania policjanci ustalili, że trzej mieszkańcy powiatu sochaczewskiego posługując się kserokopiami dowodów osobistych innych osób, wyłudzali pożyczki krótkoterminowe. Ustalono, że podejrzani  do popełnienia przestępstwa wykorzystali dane osobowe ponad 20 osób.
Mieszkańcy powiatu sochaczewskiego usłyszeli łącznie 40 zarzutów oszustw, które popełnili wspólnie i w porozumieniu. Jeden z nich popełnił przestępstwa znajdując się w warunkach recydywy.
Akt oskarżenia przeciwko sochaczewianom trafi wkrótce do sądu.

KPP Sochaczew

fot.policja

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz