Strona główna Mazowsze Nie wyrzucaj biletu

Nie wyrzucaj biletu

485
0
PODZIEL SIĘ

Koleje Mazowieckie zachęcają wszystkich korzystających z ich usług do wzięcia udziału w tegorocznej edycji kampanii Koleją do Kultury.

Zasada udziału jest prosta. Każdy, kto zachowa bilet KM i okaże go w kasie placówek kulturalnych, które przyłączyły do kampanii, otrzyma specjalną zniżkę. A tę można otrzymać w 20 placówkach: Stacja Muzeum i Muzeum Kolei Wąskotorowej w Sochaczewie, Warszawskie Muzeum Niepodległości, Muzeum Ziemi Błońskiej w Błoniu, Muzeum Orła Białego w Skarżysku-Kamiennej, Radomskie Muzeum im. Jacka Malczewskiego oraz Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej „Elektrownia”, Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce, Europejskie Centrum Artystyczne im. Fryderyka Chopina w Sannikach, Państwowy Zespół Ludowy Pieśni i Tańca „Mazowsze” im. T. Sygietyńskiego w Otrębusach, Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie, Mazowiecki Instytut Kultury, Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego w Płocku, warszawskie Muzeum Literatury im. Adama Mickiewicza, , Muzeum Historii Polskiego Ruchu Ludowego w Warszawie, Teatr Ochoty w Warszawie, ciechanowskie Muzeum Szlachty Mazowieckiej, Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie, Teatr Studio im. Stanisława Ignacego Witkiewicza w Warszawie oraz Muzeum Mazowieckie w Płocku.

Więcej na temat kampanii jak i wysokości oferowanych zniżek można znaleźć na stronie internetowej www.dokultury.mazowieckie.com.pl. Dodajmy, że tegoroczna edycja akcji potrwa do 31 grudnia.

opr. jur

fot.KM