Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

423
0
PODZIEL SIĘ

Uderzył w drzewo

IŁÓW Na ul. Rynek Staromiejski w Iłowie 21-letni kierowca peugeota nie dostosował prędkości do panujących warunków drogowych. Zjechał z jezdni i uderzył w drzewo. Mężczyzna został przewieziony do szpitala. Do zdarzenia doszło 2 marca.

Pijany i po narkotykach

SOCHACZEW Kierowca mercedesa miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie i dożywotni sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Dodatkowo zatrzymany prowadził samochód, który nie był dopuszczony do ruchu. Auto z niemieckimi tablicami rejestracyjnymi nie było nigdzie zarejestrowane i nie miało obowiązkowego ubezpieczenia OC. Policjanci zatrzymali go do kontroli drogowej, gdyż ani kierowca, ani jego pasażer nie mieli zapiętych pasów bezpieczeństwa. Badanie wykazało, że kierowca był pijany, a dodatkowo funkcjonariusze znaleźli amfetaminę, którą 31-latek miał ukrytą w skarpecie. Do zdarzenia doszło na ul. Kochanowskiego 2 marca. Mężczyzna już usłyszał zarzuty. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Wpadł na kontroli

SOCHACZEW Policjanci zatrzymali 39-letniego sochaczewianina, który posiadał przy sobie ponad 40 gramów narkotyków. W czasie zatrzymania volkswagena golfa, którego był pasażerem, wyrzucił torebkę. Okazało się, że w środku była porcja amfetaminy i marihuany. 39-latek został zatrzymany. W trakcie dalszych czynności w bagażniku samochodu mundurowi znaleźli plecak z suszem. Sochaczewianin usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Przyznał się do ich posiadania i poddał dobrowolnie karze. Do zdarzenia doszło 2 marca.

Zderzenie na drodze

SOCHACZEW Kierowca volkswagena nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu i uderzył w tył pojazdu marki porsche panamera. Na sprawcę kolizji nałożono mandat karny. Do zdarzenia doszło 3 marca na ul. Żeromskiego.

Kolizja na zakręcie

SARNÓW Na drodze w Sarnowie doszło 3 marca do kolizji. Policja ustaliła, że młody kierowca fiata seicento podczas wymijania doprowadził do zderzenia z hondą. Sprawca zdarzenia drogowego trafił do szpitala. Policjanci nałożyli na niego mandat karny.

Młody z amfą

SOCHACZEW Policjanci z referatu patrolowo–interwencyjnego 4 marca zatrzymali 18-letniego sochaczewianina, który posiadał przy sobie pięć torebek z amfetaminą. Młody mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Do zdarzenia doszło na ul. Farnej.

Pijany z zakazem

ŻUKÓW Policjanci 4 marca zatrzymali kolejnego pijanego kierowcę. 39-latek z Sochaczewa kierował oplem zafirą, pomimo obowiązującego sądowego zakazu. Badanie wykazało, że mężczyzna miał 1,7 promila. Sprawca trafił do policyjnego aresztu. Do zatrzymania doszło w Żukowie.

Odnalazł się poszukiwany

NOWA SUCHA Policjanci z posterunku w Nowej Suchej zatrzymali 16-latka poszukiwanego przez warszawski sąd na podstawie nakazu doprowadzenia do młodzieżowego ośrodka wychowawczego. Nieletni został doprowadzony do policyjnej izby dziecka. Do zdarzenia doszło 6 marca.

Jechał bez prawka

SOCHACZEW Policjanci zatrzymali 6 marca do kontroli drogowej kierowcę mercedesa. Okazało się, że 37-latek nie posiada wymaganych uprawnień. Dostał mandat karny, a auto zostało usunięte z drogi na koszt właściciela. Do zdarzenia doszło przy placu Kościuszki.

 Pijany na drodze

SOCHACZEW Policjanci zatrzymali 8 marca do kontroli drogowej kierowcę skody. Okazało się, że mężczyzna jest pijany. Badanie wykazało ponad 1,6 promila. Kierowca trafił do policyjnego aresztu. Zatrzymano mu również prawo jazdy. Do zdarzenia doszło na ul. Kolejowej.

Walnął w płot posesji

MISZORY Kierowca bmw nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze. W efekcie stracił panowanie nad autem i uderzył w ogrodzenie posesji. Na sprawcę nałożono mandat karny. Do kolizji doszło 8 marca w Miszorach.

oprac. BN

fot.policja