Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

524
0
PODZIEL SIĘ

Trafiła w matiza

SOCHACZEW Na ulicy Warszawskiej w Sochaczewie kierująca peugeotem nie zachowała bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu i doprowadziła do kolizji z matizem. Do stłuczki doszło 24 lutego.

Wyssał paliwo

KOZŁÓW BISKUPI Nieznany sprawca ukradł około 550 litrów paliwa oraz dwa akumulatory z z ciągnika siodłowego zaparkowanego w Kozłowie Biskupim. Do kradzieży doszło 25 lutego.

Puknął i uciekł

SOCHACZEW Policja poszukuje kierowcy pojazdu, który na ulicy Sochaczewskiego doprowadził do kolizji z fiatem, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia. Do kolizji doszło 25 lutego.

Lewy towar

TEREASIN Policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą zabezpieczyli prawie 4,5 tys. sztuk papierosów bez polskich znaków akcyzy. Do wykrycia lego towaru doszło 26 lutego w Teresinie.

Skok po biżuterię

TERESIN Nieznany sprawca ukradł kasetkę z pieniędzmi i biżuterią. Do kradzieży doszło 26 lutego w Teresinie.

Cyklista rozbójnik

SOCHACZEW Mieszkanka gminy Nowa Sucha zgłosiła policji, że nieznany sprawca, który poruszał się na rowerze, ukradł jej torebkę, którą miała w koszyku swojego jednośladu. Kobieta straciła pieniądze, dokumenty i telefon. Do taklu cyklisty rozbójnika doszło 27 lutego na ul. Inżynierskiej w Sochaczewie.

Wypadek na Batorego

SOCHACZEW Na ulicy Batorego w Sochaczewie kierujący toyotą podczas cofania potrącił 74-latkę. Kobieta została przewieziona do szpitala. Do wypadku doszło 27 lutego.

Wyczyścili konto

POWIAT Mieszkanka powiatu sochaczewskiego powiadomiła policję, że dostała sms z informacją o konieczności dopłaty kilkudziesięciu złotych do dostarczonej paczki. Kiedy zleciła przelew okazało się, że z jej konta zniknęło kilka tysięcy złotych. Zdarzenie miało miejsce 28 lutego.

Zdjęli firanki

SOCHACZEW Policjanci zostali powiadomieni, że złodzieje włamali się do domu przy ul. Rozlazłowskiej. Ich łupem padły dwa laptopy oraz firany i zasłony.

Totalna głupota

 RYBNO Policjanci zatrzymali 31-letniego mieszkańca gminy Rybno, który kierował volkswagenem golfem znajdując się w stanie po użyciu alkoholu. Jakby tego było mało posiadał również sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Do zatrzymania doszło 29 lutego.

Upojna podróż

SOCHACZEW Kierownik pociągu powiadomił, że w jednym z przedziałów podróżuje mężczyzna znajdujący się w stanie upojenia alkoholowego. Policjanci doprowadzili 37-latka do sochaczewskiej komendy i osadzili w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia. Interwencja miała miejsce 1 marca

Mandat za muzykę

SOCHACZEW Policjanci zostali powiadomieni, że z mieszkania na jednym z sochaczewskich osiedli dobiega bardzo głośna muzyka. Na sprawcę wykroczenia nałożono mandat karny. Zdarzenie miało miejsce 1 marca.

opr. atu

fot.policja