Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

423
0
PODZIEL SIĘ

Zabrali dowód

SOCHACZEW Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny volkswagena z powodu uszkodzeń technicznych. Do zatrzymania dokumentu doszło 23 marca na ul. Gawłowskiej.

 Na gorącym uczynku

SOCHACZEW Ochrona jednego ze sklepu przy Al. 600-lecia ujęła sprawcę kradzieży alkoholu. Złodziej został ukarany przez policjantów mandatem. Do zdarzenia 23 marca.

Znikające tablice

SOCHACZEW Mieszkanka Sochaczewa powiadomiła policje, że nieznany sprawca ukradł tablicę rejestracyjną citroena zaparkowanego na ul. Jasińskiego. Kradzież miała miejsce 24 marca.

Bez prawka

SOCHACZEW Na ulicy Traugutta w Sochaczewie policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego mazdą. Okazało się,  że mężczyzna ma cofnięte uprawnienia do kierowania. Do zdarzenia doszło 24 marca.

 Totalna głupota

SOCHACZEW Na ulicy Warszawskiej w ręće policji wpadł 53-letni kierowca, który próbował jechać daewoo mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie i posiadając sądowy zakaz kierowania pojazdów. Do zatrzymania mężczyzny doszło 25 marca.

 Poszedł na czołówkę

WÓLKA SMOLANA Kierowca volkswagena nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z mercedesem. Do kolizji doszło 25 marca w Wólce Smolanej.

 Odkręcił blachę

SOCHACZEW Mieszkaniec Sochaczewa zgłosił policji kradzież tablicy rejestracyjnej od renault trafic, który był zaparkowany w Al 600-lecia. Do zdarzenia doszło 26 marca.

Dzwon w Janowie

JANÓW Kierujący volkswagenem caddy doprowadził do kolizji z fiatem doblo. Do stłuczki doszło 26 marca w Janowie, w gminie Młodzieszyn.

Bez uprawnień

SOCHACZEW Na ulicy Wyszogrodzkiej w Sochaczewie kierujący volvo podczas wykonywanego manewru wyprzedzania doprowadził do zderzenia z kią ceed. Okazało się, że sprawca zdarzenia drogowego ma cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami. Kolizji miała miejsce 27 marca. Tego samego dnia policjanci dostali zgłoszenie, że nieznany sprawca doprowadził do zderzenia z seatem cordoba, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia. W trakcie wykonywanych czynności okazało się, że kobieta, która jechała seatem, nie posiadała uprawnień do kierowania. Do zdarzenia doszło w Wólce Smolanej.

Zawieźli do domu

SOCHACZEW W sobotę, 28 marca, policjanci dostali zgłoszenie, że na ul. Długiej leży mężczyzna. Okazało się, że mieszkaniec Sochaczewa znajduje się w stanie upojenia alkoholowego i w związku z tym został przewieziony do szpitala. Podobno postąpiono z drugim delikwentem, który po spożyciu alkoholu usnął na Podzamczu.

 Awanturnik w pociągu

SOCHACZEW Policjanci dostali zgłoszenie, że pociągiem podróżuje mężczyzna, który się awanturuje. Na sprawcę wykroczenia nałożono mandat. Interwencja policji miała miejsce 29 marca.

opr. atu

fot.policja