Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

476
0
PODZIEL SIĘ

Trafił do celi

SOCHACZEW Policjanci zatrzymali 52–letniego mężczyznę poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego. Do zatrzymania doszło 9 marca na ul. Kosińskiego.

Odholowali auto

WITKOWICE Po zatrzymaniu kierowcy auta, podczas patrolu 10 marca w Witkowicach, policjanci podjęli decyzję o odholowaniu jego renault. Mężczyzna nie miał uprawnień do kierowania samochodem. Na sprawcę nałożono mandat karny.

Spowodował kolizję

SOCHACZEW Kierujący hyundaiem nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu. Do kolizji doszło 10 marca na ul. Warszawskiej. W efekcie kierowca doprowadził do zderzenia z bmw. Po czym uciekł z miejsca kolizji.

Ukradli butle

MŁODZIESZYN Nieznani sprawcy z terenu jednej z firm zerwali kłódkę zabezpieczającą i ukradli 100 butli gazowych. Do zdarzenia doszło 11 marca w Młodzieszynie.

Stracił auto, dostał mandat

SOCHACZEW Na ulicy Kusocińskiego policjanci zatrzymali 35-latka bez prawa jazdy kierującego oplem corsą. Sprawca wykroczenia zarobił mandat, a auto odholowano na koszt właściciela. Do zdarzenia doszło 11 marca.

Kieszonkowiec w akcji

SOCHACZEW Mieszkaniec gminy Rybno powiadomił policję, że nieznany sprawca ukradł mu portfel z zawartością – pieniędzmi, dokumentami i kartami płatniczymi. Do zdarzenia doszło 12 marca w okolicach targowiska na ul. Pokoju.

Poszukiwany schwytany

SOCHACZEW Policjanci wydziału kryminalnego policji zatrzymali 41-letniego mężczyznę poszukiwanego listem gończym. Do zdarzenia doszło 12 marca na ul. Lotników.

Pijana matka z dziećmi

MOKAS Policjanci zostali poinformowani, że kobieta pod wpływem alkoholu zajmuje się nieletnimi dziećmi. Mieszkanka Mokasu, jak się okazało po badaniu alkometrem, miała ponad 3,2 promila. Kobieta opiekowała się trojgiem nieletnich dzieci. Policjanci przewieźli pijaną do szpitala, a małoletnich przekazali pod opiekę trzeźwego członka rodziny. Do zdarzenia doszło 13 marca.

Skradzione tablice

SOCHACZEW Nieznany sprawca ukradł 13 marca tablice rejestracyjne z volkswagena polo zaparkowanego na ulicy Grunwaldzkiej. Trwa postępowanie policyjne.

Pijany za kółkiem

SOCHACZEW Kierowca opla vectry został zatrzymany przez policję. 38-latek miał ponad 1,7 promila. Auto zostało odholowane na policyjny parking. Do zdarzenia doszło 14 marca na ul. Warszawskiej.

Skradzione opony

KOŻUSZKI PARCEL Policja została powiadomiona, że nieznany sprawca ukradł 7 opon do pojazdów ciężarowych. Do przestępstwa doszło 14 marca w Kożuszkach Parceli.

 Popił i rozrabiał

MŁODZIESZYN Policjanci dostali 15 marca zgłoszenie, że nietrzeźwy mężczyzna nie chce opuścić stacji paliw w gminie Młodzieszyn. Mundurowi dowieźli go do miejsca zamieszkania, pod opiekę rodziny.

oprac. BN

fot.policja