Strona główna Powiat Komunikat Starostwa

Komunikat Starostwa

475
0
PODZIEL SIĘ

W związku z obecną sytuacją, związaną z zagrożeniem zakażenia koronawirusem starosta sochaczewski Jolanta Gonta wydała rekomendacje dla jednostek podległych Starostwu oraz wydziałów Starostwa o ewentualną organizację pracy zdalnej, a także o uruchomienie odrębnych stanowisk, służących załatwianiu spraw petentów urzędu na miejscu.

Tego typu stanowiska zostaną wytyczone w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Sochaczewie, jak również na parterze w budynku, w którym mieści się Wydział Geodezji Kartografii Katastru i Gospodarki Nieruchomościami, a także Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowalnego. Odrębny punkt przyjmowania interesantów funkcjonował będzie również w sali konferencyjnej Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie. Osoby, które będą potrzebowały osobiście załatwić sprawę w jednej z jednostek organizacyjnych Starostwa Powiatowego lub w poszczególnych wydziałach, powinny najpierw zgłosić się do kancelarii ogólnej (na parterze, przy wejściu głównym do budynku Starostwa), gdzie zostaną skierowane do odpowiednich punktów. Z uwagi jednak na stosowanie wszelkich działań profilaktycznych mających na celu zapobieganie rozprzestrzeniania się choroby COVID-19, uprzejmie prosi się mieszkańców powiatu o tymczasowe ograniczenie wizyt w urzędzie Starostwa Powiatowego w Sochaczewie i jego jednostkach do spraw pilnych. Numery telefonów do poszczególnych wydziałów dostępne są na stronie internetowej www.powiatsochaczew.pl

Jednocześnie zapewniamy, że władze Powiatu ściśle stosują się do wszelkich zaleceń władz wojewódzkich oraz Głównego Inspektora Sanitarnego. Bezpieczeństwo naszych mieszkańców jest dla nas priorytetem!

Starostwo Powiatowe w Sochaczewie

fot.pixabay