Strona główna Wyszogród Chodnik na Okólnej gotowy

Chodnik na Okólnej gotowy

370
0
PODZIEL SIĘ

Firma Handlowo-Usługowa Dominik-Bruk z Wyszogrodu zakończyła pierwszy etap prac remontowych a ulicy Okólnej. W ramach zadań wykonany został chodnik od strony prawej, północnej tej ulicy. Odbiór końcowy zadania nastąpił 9 marca.

Wykonane prace remontowo – budowlane polegały na demontażu zniszczonej nawierzchni z płyt cementowo- betonowych, a następnie wykonaniu warstwy odsączającej ze żwiru oraz ułożeniu na tym miejscu nowej nawierzchni z kostki brukowej.

Jednak zdaniem mieszkańców podobnych do Okólnej ulic jest więcej. Jedna z mieszkanek wskazuje, że również ul. Narutowicza pozostawia wiele do życzenia. Jej zdaniem wymaga ona remontu i modernizacji. Jak zaznacza mieszkanka Wyszogrodu szczególnie ważna jest naprawa chodnika, który jest w fatalnym stanie. Choć także jezdnia wymaga wymiany nawierzchni i to jak najprędzej.

– Teraz czas na piec na posterunku policji, bo coronawirus przy tym to dzieciak – dodaje inny wyszogrodzianin. Uważa, że to, co wyrzuca komin zatruwa całą najbliższą okolicę.

Mieszkańcy mają nadzieję, że również te inwestycję niebawem znajdą możliwość naprawy, gdyż wydają się im bardzo ważne.

BN

Fot. UGiM Wyszogród