Strona główna Sochaczew miasto Bezpłatne badania

Bezpłatne badania

370
0
PODZIEL SIĘ
fot.pixabay

SOCHACZEW Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet miejski samorząd zafunduje 100 paniom darmowe badania mammograficzne. Może z nich skorzystać każda sochaczewianka w wieku do 49. i po 70. roku życia. Mammobus przyjedzie do Sochaczewa 8 marca.

Specjalistyczny autobus stanie jak zawsze na placu Kościuszki. Lekarze z firmy Medica będą przyjmowali pacjentki od 9.00 do 17.00. Zapisy chętnych prowadzone będą telefonicznie od 2 marca, w godz. 8.00-16.00, aż do wyczerpania limitu 100 miejsc.

Ponieważ akcja finansowana jest z budżetu miasta, na badania zapisywane będą jedynie mieszkanki Sochaczewa. Wizyta zajmuje kilkanaście minut, badanie jest bezbolesne, niepotrzebne jest skierowanie od lekarza rodzinnego. Panie umawiane będą na konkretne godziny, by nie czekały na swoją kolej kilkadziesiąt minut.

Zapisy przeprowadzi Wydział Polityki Społecznej i Ochrony Zdrowia. Należy zadzwonić do Urzędu Miasta pod numer 862-22-35 i wybrać wewnętrzny numer 440. Badania w 100 procentach finansuje samorząd miasta z funduszu na profilaktykę prozdrowotną.

UM Sochaczew