Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

415
0
PODZIEL SIĘ

Na gorącym uczynku

SOCHACZEW W sklepie przy ulicy Młynarskiej ujęto sprawcę kradzieży. Policjanci nałożyli na mężczyznę mandat karny. Do zdarzenia doszło 16 marca.

Spowodował kolizję

PAPROTNIA Kierowca ciągnika siodłowego podczas skrętu w lewo doprowadził do kolizji z oplem corsą. Do zdarzenia doszło 16 marca w Paprotni. Kierowca odpowie za kolizję.

Tir uderzył w osobowy

ELŻBIETÓW Kierowca tira marki DAF jadący 17 marca na drodze pod Elżbietowem nie zachował odpowiednich zasad bezpieczeństwa na drodze i   doprowadził do zderzenia z toyotą yaris. Odpowiadać będzie za spowodowanie kolizji.

Znikł olej napędowy

TERESIN – GAJ Nieznany sprawca 17 marca w nocy ukradł około 400 litrów oleju napędowego z pojazdu marki DAF. Do zdarzenia doszło w miejscowości Teresin – Gaj.

Straciła rower

CHRZCZANY Mieszkanka gminy Sochaczew powiadomiła, że nieznany sprawca ukradł jej rower z otwartego garażu. Złodziej wykorzystał jej nieuwagę. Do zdarzenia doszło 19 marca w Chrzczanach.

Ukradł dane osobowe

SOCHACZEW Mieszkaniec gminy Sochaczew powiadomił 18 marca policję, że padł ofiarą oszusta. Nieznany sprawca posłużył się jego danymi osobowymi, założył konto internetowe na portalu aukcyjnym i sprzedawał pod jego nazwiskiem różne przedmioty. Policja prowadzi postępowanie, czy poszkodowany nie był wykorzystywany do oszustw w trakcie aukcji.

Znikły tablice

SOCHACZEW Na jednej z ulic Sochaczewa zginęły dwie tablice rejestracyjne z toyoty corolli. Mieszkaniec Sochaczewa zgłosił kradzież 19 marca.

Jechał bez świateł

KĄTY W nocy z czwartku na piątek 18 na 19 marca policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny kierowcy volkswagena z powodu braku oświetlenia. Jechał on narażając siebie i innych uczestników ruchu drogowego. Patrol drogowy zatrzymał szalonego kierowcę w Kątach.

Nie będzie kopania

SOCHACZEW Z otwartego garażu nieznany sprawca skradł narzędzia ogrodowe. Do

zdarzenia doszło 20 marca na ul. Olimpijskiej.

Kradł baterie

WÓJTÓWKA Ochrona marketu ujęła 21 marca sprawcę kradzieży baterii. Na mężczyznę nałożono mandat karny. Do zdarzenia doszło w Wójtówce.

Złapany za rękę

SOCHACZEW Ochrona sklepu przy Al. 600 – lecia ujęła na gorącym uczynku sprawcę kradzieży. Policjanci nałożyli na mężczyznę mandat karny. Do zdarzenia doszło 21 marca.

Ukradł tablice

SOCHACZEW Nieznany sprawca w niedzielę, 22 marca ukradł tablice rejestracyjne z fiata punto zaparkowanego na ul. Piłsudskiego.

Pijana zawalidroga

SOCHACZEW Policjanci dostali zgłoszenie 22 marca, że na chodniku leży nietrzeźwy mężczyzna. Z uwagi na stan upojenia alkoholowego, mężczyzna został zabrany przez karetkę pogotowia do szpitala. Do interwencji doszło na ul. Piłsudskiego.

Oprac. BN

fot.policja