Strona główna Teresin Osiecka po męsku

Osiecka po męsku

415
0
PODZIEL SIĘ

Teresiński Ośrodek Kultury, jak co roku zaprasza wszystkie panie z okazji ich święta na muzyczną ucztę. Tym razem, w Dniu Kobiet, w niedzielę, 8 marca na scenie w sali Dworca TO.Kultura! wystąpi Marcin Januszkiewicz z zespołem.

To polski aktor, wokalista, autor tekstów piosenek i kompozytor. „Osiecka po męsku” to dzieło muzycznie nowoczesne i przebojowe, a lirycznie – dokładnie takie, jak trzeba, by wzruszać, śmieszyć i rozbrajać świat ironią. Publiczność zapewne usłyszy w wykonaniu artysty takie przeboje jak: „Nim wstanie dzień”, „Kołysanka dla okruszka”, „Niech żyje bal”, ale też wiele piosenek mało znanych. Początek godz. 17.00. Wstęp wolny.

To nie koniec atrakcji, bowiem podczas koncertu zostanie otwarta wystawa prac plastycznych „Portret Kobiety”. Grupa dorosłych z koła plastycznego TOK „Bez polityki” zaprasza na wystawę, w której przedstawi emocjonalne i wrażliwe oblicze portretowanych i portrecistek. Swe prace zaprezentują: Agnieszka Kowalczyk, Laura Markiewicz, ,Julia Wojtach, Alicja Wojtach, Julia Pietrzak, Luiza Górecka i Beata Sałacińska.

Marcin Odolczyk

fot.pixabay

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułZnów zagra Motoserce
Następny artykułWymalują pasy