Strona główna Nowa Sucha Nowy sekretarz gminy

Nowy sekretarz gminy

446
0
PODZIEL SIĘ
dav

Od początku lutego obowiązki sekretarza gminy objęła Anna Zatorska – Janiak. Zastąpiła na tym miejscu długoletnią sekretarz Hannę Frankowską-Wojdę, która odeszła na emeryturę.

Anna Zatorska-Janiak jest absolwentką wydziału filologicznego na Uniwersytecie Łódzkim. Ukończyła również studia podyplomowe z zakresu administracji publicznej, samorządu terytorialnego, zarządzenia oświatą oraz szkolenia z zakresu administracji samorządowej.

Pracuje od ponad 15 lat w Urzędzie Gminy Nowa Sucha. Na początku pracowała w referacie finansowym, zajmując się podatkami. Potem przeszła do Gminnego Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Szkół. Jednocześnie była koordynatorem projektów unijnych, które były realizowane w szkołach. W ostatnim czasie pełniła funkcję zastępcy Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego w Nowej Suchej, zajmując się sprawami ewidencyjnymi, udzielaniem ślubów cywilnych, sporządzaniem równych aktów związanych ze sprawami obywatelskimi, a także dowodami osobistymi. Uczestniczyła w spisach – rolnym, ludności i mieszkań, wyborach samorządowych i parlamentarnych, redagowaniu strony internetowej oraz BIP.

oprac. BN

Fot. UG Nowa Sucha