Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

468
0
PODZIEL SIĘ

Znaleźli biały proszek

ŻUKÓW Patrol prewencji zatrzymał w Żukowie 36-letniego mężczyznę, który miał przy sobie torebkę z białym proszkiem. Do zdarzenia doszło 17 lutego.

Uderzył w słup

SOCHACZEW Na ulicy Zamiejskiej w Sochaczewie 32-letni kierowca volkswagena passata stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w słup. Badanie wykazało, że kierowca miał ponad 1,3 promila. Do zdarzenia doszło 17 lutego.

Buchnęli tablice

PLECEWICE Nieznany sprawca ukradł dwie tablice rejestracyjne od opla astry, który był zaparkowany przed posesją w Plecewicach. Do kradzieży doszło 18 lutego.

A to byli przebierańcy

SOCHACZEW W środę, 19 lutego, do mieszkanki Sochaczewa zadzwonił mężczyzna, który podając się za policjanta próbował wyłudzić od niej pieniądze. Policja apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności.

Znikająca biżuteria

ŚLADÓW Mieszkanka gminy Brochów zgłosiła oficerowi dyżurnemu KPP w Sochaczewie, że nieznany sprawca ukradł z jej domu złotą biżuterię. Kradzież miała miejsce 19 lutego w Śladowie.

Czołówka z fordem

TOPOŁOWA W czwartek, 20 lutego, w Topołowej doszło do wypadku drogowego. Z wstępnych ustaleń policji wynika, że kierująca hyundaiem nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do czołowego zderzenia z fordem focusem. Do szpitala przewieziono oboje kierowców i pasażera forda.

Ciężka stopa

SOCHACZEW Policjanci zatrzymali prawo jazdy mężczyźnie, który przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o więcej niż 50 km/h. Do zdarzenia doszło 21 lutego na ul. Gawłowskiej.

Skasował szlaban

NOWA SUCHA Mieszkaniec Skierniewic kierujący mercedesem uszkodził zaporę kolejową. Do zdarzenia doszło 21 lutego w Nowej Suchej.

Na podwójnym gazie

ALEKSANDRÓW W piątek, 22 lutego, koło godziny 5.15 w Aleksandrowie doszło do zdarzenia drogowego z udziałem pijanego kierowcy. Z ustaleń policji wynika, że 42-letni mężczyzna kierujący seatem leon nie dostosował prędkości do warunków na drodze i zjechał do rowu. Kierowca został przewieziony do szpitala. Badanie wykazało, że miał blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Torebka z prochami

SOCHACZEW W Al. 600-lecia w Sochaczewie policjanci zatrzymali 28-letniego mężczyznę, który posiadał przy sobie torebkę z amfetaminą. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Do zdarzenia doszło 22 lutego.

Trafił w drzewo

LISICE W niedzielę, 23 lutego, w Lisicach 33-letni mężczyzna kierujący volkswagenem zjechał do rowu i uderzył w drzewo. Został przewieziony do szpitala.

Wypadek na pasach

SOCHACZEW Mieszkaniec Sochaczewa kierujący peugeot 607 potrącił w Al. 600-lecia na   przejściu dla pieszych 56-letniego mężczyznę. Pieszy trafił do szpitala w Sochaczewie. Do wypadku doszło 23 lutego.

opr.es

fot.policja