Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

542
0
PODZIEL SIĘ
fot.policja

 PAPROTNIA

Kierowca Volvo nie dostosował prędkości do warunków na drodze i doprowadził do zderzenia z lexusem. Na sprawcę nałożono mandat karny. Do kolizji doszło 10 lutego w Paprotni.

 WOKCINEK

Dzielnicowi z Nowej Suchej zatrzymali 10 lutego mężczyznę poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego, gdzie miał odbyć karę pozbawienia wolności. Do zatrzymania doszło w Wikcinku.

 SOCHACZEW

Mieszkaniec gminy Sochaczew kierował nissanem, pomimo cofniętych uprawnień. Auto, które nie miało aktualnych badań technicznych, został odholowane 11 lutego na parking depozytowy na koszt właściciela. Do kontroli doszło na ul. Rozlazłowskiej.

POWIAT

Policja w czasie patrolu zatrzymała 31-letniego kierowcę audiA4. Mężczyzna był nietrzeźwy. Badanie wykazało ponad 2 promile. Kierowca trafił do policyjnego aresztu. Dp zdarzenia doszło 12 lutego.

SOCHACZEW

Policjanci zostali powiadomieni, że nieznany sprawca włamał się na konto portalu społecznościowego i do skrzynki pocztowej mieszkanki Sochaczewa. Zgłoszenie wpłynęło 12 lutego.

SOCHACZEW Mieszkaniec gminy Sochaczew kierował oplem pomimo sądowego zakazu. Do kontroli doszło 13 lutego na ul. Kościńskiego.

BROCHÓW

Policjanci z posterunku policji w Młodzieszynie zatrzymali 44-letniego mieszkańca gminy Iłów poszukiwanego na podstawie zarządzenia wydanego przez sochaczewski sąd. Mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Miał zostać   w celu doprowadzony do zakładu karnego. Do zatrzymania 13 lutego doszło w Brochowie.

 PIASKI DUCHOWNE

Sprawca kolizji, 24-letni kierowca bmw został zatrzymany 14 lutego. Mężczyzna w trakcie jazdy stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwny pas ruchu. Następnie zderzył się czołowo z pojazdem marki Lublin. Na sprawcę nałożono mandat karny. Do kolizji doszło w Piaskach Duchownych.

NOWY KOZŁÓW PIERWSZY

W trakcie kontroli policja wykazała, że 37-letni mężczyzna, który kierował oplem astrą jest nietrzeźwy. Badanie wykazało prawie promil alkoholu w organizmie. Do kontroli doszło w 14 lutego.

SOCHACZEW

Policyjny patrol zatrzymał 15 lutego 38-letniego mieszkańca gminy Młodzieszyn. Kierował on nissanem micrą po użyciu alkoholu oraz pomimo sądowego zakazu prowadzenia pojazdów. Do zatrzymania mężczyzny doszło na ul. Lubiejewskiej.

SOCHACZEW

Policjanci z sochaczewskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej 21-letniego mieszkańca Sochaczewa, który kierował volkswagenem znajdując się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało, że kierowca miał prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie. Do kontroli drogowej doszło 16 lutego na ul. Targowej.

SOCHACZEW

Po zatrzymaniu kierowcy skody, 16 lutego policjanci wydali dyspozycję usunięcia z drogi jego pojazdu. Kierowca nie posiadał uprawnień do prowadzenia pojazdu. Do zdarzenia doszło na ul. Wyszogrodzkiej.

  Opr. Es, BN

fot.policja