Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

563
0
PODZIEL SIĘ

Trafi za kratki

PAWŁOWICE Policjanci z Teresina zatrzymali w Pawłowicach 50-letniego mężczyznę poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego. Do zatrzymania doszło 3 lutego.

Kieszonkowcy atakują

SOCHACZEW Mieszkanka Sochaczewa zgłosiła policji, że nieznany sprawca ukradł jej telefon komórkowy. Kradzież miała miejsce 4 lutego w Al. 600-lecia w Sochaczewie.

Trafił w drzewo

SOCHACZEW We wtorek, 4 lutego, 19-letni kierowca lexusa nie dostosował prędkości do warunków na drodze i uderzył w drzewo. Do kolizji doszło na ul. Piłsudskiego w Sochaczewie.

Ciężka stopa

SOCHACZEW Policjanci zatrzymali prawo jazdy mężczyźnie, który jadąc ul. Chopina przekroczył dozwoloną prędkość o więcej niż 50 km/h. Zdarzenie miało miejsce 5 lutego.

Spotkanie z sarną

NOWY KOZŁÓW PIERWSZY Mieszkaniec gminy Sochaczew chciał ominąć sarnę, która nagle wbiegła na jezdnię. Kierowca fiata fiorino stracił panowanie nad autem, zjechał z jezdni i dachował. Do zdarzenia doszło 5 lutego w miejscowości Nowy Kozłów Pierwszy.

 Skonfiskowali amfetaminę

SOCHACZEW Policjanci podczas kontroli volkswagena polo znaleźli u jednego z jego pasażerów   torebkę z amfetaminą. Kontrola miała miejsce 6 lutego na ul. Północnej w Sochaczewie.

Napad na Głowackiego

SOCHACZEW Mieszkaniec gminy Sochaczew zgłosił policji, że dwaj nieznani mężczyźni usiłowali ukraść mu telefon komórkowy. Do napadu doszło 6 lutego na ul. Głowackiego w Sochaczewie.

 Na podwójnym gazie

SOCHACZEW Policjanci na ulicy Traugutta zatrzymali 47-letniego mężczyznę, który próbował kierować oplem vectrą mając ponad promil alkoholu w organizmie. Do zatrzymania doszło 7 lutego. Z kolei dzień później na ulicy Staszica w Sochaczewie w ręce policji wpadł mieszkaniec gminy Iłów, który kierował ople corsą znajdując się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało prawie promil alkoholu w organizmie.

Znikający telefon

SOCHACZEW Mieszkanka gminy Rybno zgłosiła policji, że nieznany sprawca ukradł jej telefon komórkowy. Do zdarzenia doszło 8 lutego w pociągu relacji Warszawa – Sochaczew.

Wynieśli boksy

BRAKI Policjanci zostali poinformowani, że złodzieje z jednej z posesji w Brakach ukradli metalowy boks dla psów oraz narzędzia ogrodnicze. Kradzież miała miejsce 9 lutego.

Stracił prawko

SOCHACZEW Policjanci zatrzymali prawo jazdy 26-letniemu mieszkańcowi Sochaczewa, który przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o więcej niż 50 km/h. Do zdarzenia doszło 9 lutego w Al. 600-lecia w Sochaczewie.

opr. atu

fot.policja