Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

573
0
PODZIEL SIĘ

Na gorącym uczynku

TERESIN Pracownicy jednego ze sklepów w Teresinie ujęli złodzieja. Przybyły na miejsce patrol policji ukarał go mandatem. Zdarzenie miało miejsce 27 stycznia.

 Nie popali

CZERWONKA PARCEL Policjanci zatrzymali 34-letniego mieszkańca Sochaczewa, który posiadał przy sobie narkotyki. Do zatrzymania doszło 27 stycznia w Czerwonce – Parcel.

Nabity w pustaki

POWIAT Mieszkaniec powiatu sochaczewskiego zgłosił we wtorek, 28 stycznia, oficerowi dyżurnemu KPP w Sochaczewie , że kupił za pośrednictwem portalu sprzedażowego pustaki o wartości ponad 3,5 tys. złotych. I mimo wpłacenia pieniędzy do tej pory nie otrzymał zamówionego towaru.

Trafił w słup

TERESIN GAJ Kierujący pojazdem daewoo lanos nie dostosował prędkości i uderzył w słup. Do kolizji doszło 28 stycznia w miejscowości Teresin – Gaj.

Wyssali paliwo

KUZNOCIN W środę, 29 stycznia, policjanci zostali powiadomieni, że nieznany sprawca włamał się do volkswagen T4 skąd ukradł skąd ukradł pieniądze i kilkanaście litrów paliwa. Do przestępstwa doszło w Kuznocinie.

Wirtualna szlifierka

BROCHÓW Mieszkaniec gminy Brochów zgłosił w środę, 29 stycznia, policji, że za pośrednictwem portalu społecznościowego kupił szlifierkę kątową i pomimo wpłaty nie otrzymał zamówionego towaru.

Dzwon na Piłsudskiego

SOCHACZEW Na ulicy Piłsudskiego w Sochaczewie 34-letni mieszkaniec Sochaczewa kierujący audi doprowadził do zderzenia z dwoma pojazdami osobowymi. Do kolizji doszło 30 stycznia.

Lepkie łapki

SOCHACZEW Ochrona jednego z marketów przy Al. 600 – lecia ujęła sprawcę kradzieży. Przybyli na miejsce policjanci ukarali złodzieja mandatem. Interwencja miała miejsce 30 stycznia.

Znaleźli proszek

SOCHACZEW W sobotę, 1 lutego, policjanci zatrzymali w Sochaczewie 31-letniego mieszkańca Sochaczewa, którzy posiadał przy sobie torebkę z białym proszkiem. Teraz będzie odpowiadał za posiadanie środków odurzających. Za popełnione przestępstwo grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Skasował lusterko

SOCHACZEW Nieznany sprawca uszkodził lusterko w fordzie ka, który był zaparkowany przy ul. Dywizjonu 303. Do zdarzenia doszło 1 lutego.

Bez prawka

SOCHACZEW Policjanci nałożyli mandat karny na 26-letniego mieszkańca Sochaczewa, który kierował saabem nie posiadając do tego uprawnień. Do kontroli drogowej doszło 2 lutego na ul. 1 Maja.

Atak na szybę

SOCHACZEW Nieznany sprawca wybił szybę w volkswagenie caddy, zaparkowanym na ul. Żeromskiego. Do zdarzenia doszło 2 lutego.

opr.es

fot.policja