Strona główna Powiat Konkurs na najpopularniejszego dzielnicowego 2019 roku rotrzygniety

Konkurs na najpopularniejszego dzielnicowego 2019 roku rotrzygniety

326
0
PODZIEL SIĘ

Od początku stycznia trwał konkurs na Najpopularniejszego Dzielnicowego 2019 roku. Zwycięzcą tej edycji konkursu została st. sierż. Anna Opęchowska – Ciak z Posterunku Policji w Teresinie.
Dzielnicowy, jako policjant pierwszego kontaktu społecznego z Policją powinien stale współpracować z mieszkańcami, przedstawicielami samorządów lokalnych i organizacjami działających na danym terenie na rzecz podnoszenia poczucia bezpieczeństwa wśród mieszkańców.

W styczniu rozpoczął się konkurs “Najpopularniejszy Dzielnicowy 2019 roku”. Zgodnie z przyjętą formułą konkursu, najważniejszym elementem oceny wpływającej na wyłonienie najpopularniejszego dzielnicowego była opinia społeczna wyrażona poprzez ankietę, skierowaną bezpośrednio do mieszkańców powiatu sochaczewskiego. I to właśnie mieszkańcy poprzez oddanie głosu na danego dzielnicowego wykazali uznanie dla jego zaangażowania i skuteczności na rzecz społeczności lokalnej.

Państwa głosy zadecydowały, że st. sierż. Anna Opęchowska – Ciak wygrała konkurs. Na dzielnicową z gminy Teresin zagłosowało 1464 osoby.

Nasza koleżanka jest policjantką od 2008 roku. Od początku pełni służbę w Posterunku Policji w Teresinie. Jest pomysłodawcą akcji charytatywnej “Niebieska Gwiazdka”.  Prywatnie żona i matka dwóch chłopców. W wolnym czasie czyta książki, jeździ na rowerze i pomaga potrzebującym.

Drugie miejsce w  plebiscycie zajął asp. szt. Tomasz Kubiak z Posterunku Policji w Iłowie z  ilością 979 głosów.

Natomiast trzecie miejsce zdobył mł. asp. Tomasz Krajza z Rewiru Dzielnicowych KPP Sochaczew. Na dzielnicowego głosowało 329 osób.

KPP Sochaczew

fot.policja

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułWegańskie spring rollsy
Następny artykułRekultywacja odpadami