Strona główna Brochów Czas podpisywania umów

Czas podpisywania umów

240
0
PODZIEL SIĘ

Po złożeniu wstępnych deklaracji uczestnictwa w nowym projekcie OZE – finansowanym z Funduszy Norweskich przez mieszkańców czterech gmin – Nowa Sucha, Młodzieszyn, Brochów i Rybno – i wizjach lokalnych w zgłoszonych obiektach, nastał kolejny etap realizacji programu. To podpisywanie umów na montaż instalacji odnawialnych źródeł energii na obiektach mieszkalnych.

W poszczególnych gminach – partnerach uczestniczących w projekcie OZE finansowanym z Funduszy Norweskich – zweryfikowano zgłoszenia udziału w programie i wstępnie dokonano wyliczeń kosztów. Teraz zainteresowani projektem muszą się ostatecznie zdeklarować i podpisać umowy. Osoby takie, w wyznaczonych dniach i godzinach muszą stawić się w Urzędzie Gminy z dowodem osobistym i kwotą do zapłaty. Wymagana jest płatność gotówką za wykonanie dokumentacji dla firmy wykonawczej. Podpisanie umowy na wykonanie dokumentacji technicznej jest niezbędnym elementem procesu realizacji projektu i warunkuje dalszy udział w projekcie. Osoby, które z uzasadnionych przyczyn nie będą mogły uczestniczyć w spotkaniu lub nie będą mogły zgłosić się w swojej gminie na podpisanie umowy w oznaczonym terminie, mogą to uczynić w jednej z gmin partnerskich.

18 lutego w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Rybno odbędzie się spotkanie informacyjne dla mieszkańców. Natomiast nazajutrz, 19 lutego w tej samej sali odbędzie się podpisywanie umów na wykonanie dokumentacji technicznej projektowanych instalacji OZE. Z kolei w gminie Nowa Sucha spotkanie informacyjne zaplanowane zostało na godzinę 17.00 w OSP w Nowej Suchej, a podpisywanie umów 18 lutego w sali konferencyjnej urzędu gminy. W gminie Młodzieszyn spotkanie z mieszkańcami odbędzie się 19 lutego w Gminnym Ośrodku Kultury, a następnego dnia, w pokoju nr 20 w urzędzie gminy (sala konferencyjna) podpisywanie umów z chętnymi na instalacje OZE.

Ostatnie spotkanie z mieszkańcami zaplanowano 20 lutego w Brochowie. Odbędzie się ono, tak jak i podpisywanie umów w sali konferencyjnej urzędu gminy.

Wszystkie spotkania z mieszkańcami odbywają się o godzinie 17.00, a podpisywanie następnego dnia umów w godzinach 9.00 – 18.00. Jeśli ktoś nie dokona podpisu, będzie to równoznaczne z rezygnacją z udziału w programie.

BN

Fot. pixabay

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułWarcabowe sukcesy
Następny artykułNie tylko z książką