Strona główna Młodzieszyn Adoptuj psa

Adoptuj psa

278
0
PODZIEL SIĘ

Gminy powiatu sochaczewskiego starają się rozwiązywać problem porzuconych psów przez ich pierwszych właścicieli. Część to typowe znajdy, ale trafiają się też psy, których właściciele zmarli lub wyjeżdżając nie mogli zabrać ich ze sobą.

­„Jeśli właśnie zastanawiasz się nad nowym domownikiem i nie jest Ci obojętny los porzuconych zwierząt, zachęcamy do adopcji” – informuje Urząd Gminy w Młodzieszynie.

Gmina apel ilustruje fotografiami psów i informacjami o nich. Na stronie urzędu w zakładce „adoptuj psa”. Zwierzęta przedstawione na stronie znajdują się pod opieką urzędu. Są więc utrzymywane z programu opieki nad zwierzętami, są pod stałą opieką weterynaryjną, są odpchlone, odrobaczone i zaszczepione przeciwko wściekliźnie.

­– Wszystkie są zadbane, przyjaźnie nastawione do ludzi i z niecierpliwością oczekują na osoby, które zechciałyby się nimi zaopiekować i stworzyć im nowy dom ­– informuje pracownik urzędu gminy, zaznaczając, że pieski są bardzo dobrze wychowane przez obecnych opiekunów.

Informacje oraz chęć zaadoptowania wybranego psa przyjmuje Firma Handlowo-Usługowa Justyna Uderz 15, 96-520 Iłów tel. 728 267 534. Tam też psiaki przebywają. W sprawie adopcji psa można też dzwonić pod tel. tel. (46) 864 17 59 lub pisać na e-mail: kzajac@mlodzieszyn.pl

oprac. BN

fot.pixabay

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułSzlakiem Wielkiej Wojny
Następny artykułPoetyckie ogrody