Strona główna Sport MAZOWSZE TERESIN Z PUCHAREM POLSKI SENIORÓW

MAZOWSZE TERESIN Z PUCHAREM POLSKI SENIORÓW

78
0

Reprezentant LKS Mazowsze Teresin Eduard Grigorev w bardzo dobrym stylu zdobył Puchar Polski seniorów w kategorii wagowej do 65 kg podczas zawodów w Białogardzie.

Na tamtejszych matach był zdecydowanie najlepszy, zasłużenie wygrywając rywalizację. Według obserwatorów nie tylko triumfator, ale cała kilkuosobowa reprezentacja z Teresina spisała się rewelacyjnie.

Jakże by nie inaczej, skoro druga w kategorii wagowej do 65 kg wśród kobiet była Marta Mechocka, zaś na trzecim stopniu podium w wadze do 79 kg stanął Rafał Paliński. Trzy krążki mówią wszystko. Medalowa passa LKS Mazowsze trwa w najlepsze i się nie kończy.

Niestety walki o brązowe medale przegrali Semen Terzi i Jakub Sieczka, tym samym zostali sklasyfikowani na piątych miejscach w swoich kategoriach wagowych. Jednak, to też bardzo dobry wynik. Na matach w Białogardzie oprócz zawodników z polskich klubów walczyli również zawodnicy z Rosji, Białorusi, Rumunii i Tadżykistanu – dodają trenerzy naszych zapaśników.

Oto wyniki reprezentantów z Teresina: Marta Mechocka – II miejsce w kat. wag. do 65 kg (zapasy kobiet), Eduard Grigorev – I miejsce w kat. wag. do 65 kg, Rafał Paliński – III miejsce w kat. wag. do 79 kg, Semen Terzi – V miejsce w kat. wag. do 57 kg, Jakub Sieczka – V miejsce w kat. wag. do 74 kg, Adrian Wagner – VII miejsce w kat. wag. do 57 kg, Patryk Ciurzyński – VIII miejsce w kat. wag. do 70 kg.