Zimowy nabór do sekcji Dragon Fight Club Sochaczew

Początek nowego roku to idealny moment, by rozpocząć swoją przygodę ze sportem. Wszystkich, którzy chcą zadbać o swoje zdrowie, spędzić aktywnie czas, poprawić swoją kondycję, szybkość, siłę i wytrzymałość i jednocześnie dobrze się bawić, zapraszamy na treningi nowych grup początkujących wszystkich sekcji Dragon Fight Club Sochaczew.

Dzieci w wieku 7-10 lat, dla których prowadzimy zajęcia ogólnorozwojowe z elementami samoobrony i ju-jitsu, na pierwszy trening zapraszamy w środę 8 stycznia 2020 r. o godz. 19:00 na małą salę judo MOSiR przy ul. Olimpijskiej 3. Młodzieży i dorosłym proponujemy treningi MMA w dwóch grupach wiekowych: junior młodszy (11- 14 lat) oraz junior starszy i senior (od 15 lat) – na pierwszy zapraszamy we wtorek 7 stycznia o godz. 17:00 (junior młodszy) oraz 18:30 (junior starszy i senior) na mniejszej sali sportowej ZSRCKU („Ogrodnik”, ul. Piłsudskiego 63). Pierwszy trening grupy początkującej boksu odbędzie się natomiast w poniedziałek 13 stycznia o godz. 17:45 – zapraszamy wszystkich chętnych od 13 r. ż.

Aby wziąć udział w pierwszym – darmowym – treningu należy mieć ze sobą strój sportowy na zmianę (preferujemy kolor czarny) oraz wodę niegazowaną do picia. Dzieci i niepełnoletnią młodzież zapraszamy obowiązkowo z rodzicem.

W razie pytań prosimy o kontakt tel. 603177070.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz