Strona główna Rybno Zaśpiewali małemu

Zaśpiewali małemu

364
0
PODZIEL SIĘ

W święto Trzech Króli, czyli 6 stycznia odbył się III edycja koncertu kolęd i pastorałek „Śpiewajmy Małemu Rodzinami”, w których wystąpiły rodziny i dziecięce zespoły wokalne. Muzyczne spotkanie odbyło się w kościele Św. Bartłomieja Apostoła w Rybnie.

Organizatorami koncertu byli Damian Jaworski, wójt gminy Rybno, ks. Andrzej Sałkowski, proboszcz parafii Rybno, a także mieszkańcy – Milena Rusek i Radosław Basiński. Do udziału w koncercie organizatorzy zaprosili rodziny, małżeństwa, dzieci, rodzeństwa oraz każdego, kto zespołowo chciał popisać się wykonaniem wybranej przez siebie pastorałki lub kolędy.

– Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas, który możemy spędzić wspólnie śpiewając nasze, piękne kolędy i pastorałki. Cieszę się, że tradycja ta jest żywa i możemy wspólnie spotkać, by miło spędzić czas. W tym roku czeka nas wiele różnych wydarzeń kulturalnych i sportowych, na które już teraz zapraszam wszystkich mieszkańców gminy. Jednocześnie składam życzenia noworoczne, samych sukcesów w życiu osobistym i zawodowym, spełnienia wszystkich marzeń – podsumował wydarzenie Damian Jaworski, wójt gminy Rybno.

BN

Fot. UG Rybno

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułBezpłatne badania
Następny artykułKto poluje na radnego