Strona główna Sochaczew gmina Zaproszenie do kolędy

Zaproszenie do kolędy

284
0
PODZIEL SIĘ

 Już po raz trzeci oddział Gminnej Biblioteki Publicznej w Wymysłowie zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w koncercie kolęd w Pilawicach.

­– Zapraszam do naszego rodzinnego, gminnego kolędowania, które odbędzie w kościele w Pilawicach. Głównym organizatorem koncertu jest nasz oddział biblioteki w Wymysłowie praz proboszcz tamtejszej parafii, przy dużym zaangażowaniu radnej Anny Żakowskiej. Zrezygnowaliśmy z formuły konkursu, ponieważ kolędowanie nie powinno podlegać ocenie i rywalizacji. Jest to czas, w którym chcemy być razem, wspólnie śpiewać kolędy. Hasłem styczniowego kolędowania jest „Wesoło śpiewajmy, chwałę Bogu dajmy”. Na uczestników będą czekały upominki ­ – mówi Magdalena Kaźmierczak, dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Kątach.

­– Ze swej strony zachęcam do przyjazdu i spróbowania swych sił w kolędowaniu. Nie tylko mieszkańców naszej gminy, ale też ościenne i mieszkańców Sochaczewa, by miło spędzili z nami czas. Zachęcam również samorządowców z powiatu sochaczewskiego – wspomniała na przedświątecznej sesji Anna Żakowska, zapraszając do udziału w kolędowaniu.

Zgłoszeń można dokonywać w bibliotekach gminnych w Wymysłowie oraz w Kątach. Koncert odbędzie się 26 stycznia, po godzinie 15.00.

BN

fot.pixabay