Strona główna Teresin Zagraj w FIFA 20

Zagraj w FIFA 20

338
0
PODZIEL SIĘ

Przed nami kolejna inicjatywa mieszkańców gminy Teresin, którzy nieustannie dążą do zebrania upragnionych 5,5 miliona złotych na leczenie Mai Kapłon. Tym razem w zbiórkę środków włącza się jednostka OSP Budki Piaseckie.

Druhowie serdecznie zapraszają wszystkich sympatyków gry FIFA 20 do startu w charytatywnym turnieju. Komputerowa rywalizacja odbędzie się w niedzielę 12 stycznia w siedzibie jednostki.

Liczymy na wielu chętnych, zarówno do gry, jak i kibicowania. Wstęp to minimum 20 złotych do puszki. Jeśli chodzi o system gry, zakładamy, że będzie pucharowy, gramy na konsolach ps4 jednocześnie na 8 stanowiskach – mówią organizatorzy przedsięwzięcia z OSP w Budkach.

Szczerze powiedziawszy, to nowy pomysł, który jeszcze w akcji pomocy Majce nie był realizowany, tym bardziej przyłączamy się do zaproszenia. Co ważne, lepiej się pośpieszyć ze zgłoszeniem, bowiem liczba miejsc jest ograniczona, tak że kto pierwszy, ten lepszy!

Zapisywać się można do 10 stycznia. Zapisy prowadzi Kamil Bigaj poprzez stronę portalu fb – OSP Budki Piaseckie w wiadomości prywatnej. Dzień później nastąpi losowanie miejsc w turniejowej drabince. Z kolei, w dniu rozgrywek (12.01) od godz. 9:30 do 10:00 zaplanowana jest rejestracja zawodników, a pierwsze mecze rozpoczną się o godz. 10.00.

Jak zapewniają strażacy, najlepsi gracze otrzymają pamiątkowe puchary oraz nagrody. Warto zagrać i jednocześnie pomóc.

Marcin Odolczyk