Strona główna Kultura W swingowym klimacie

W swingowym klimacie

355
0
PODZIEL SIĘ

 W sobotę 18 stycznia w Klubie Kontrast przy Sochaczewskim Centrum Kultury w Boryszewie odbędzie się koncert „Na swingową nutę”. Jako gwiazdy wystąpią: wokalistka Justyna Sprawka oraz gitarzysta Leszek Wypych, wraz z zaproszonymi przez nich gośćmi. W repertuarze koncertu znajdą się znane i lubiane standardy jazzowe oraz piosenki świąteczne – wszystko w swingowym klimacie.

Justyna Sprawka to wokalistka, pianistka, dyrygentka i autorka tekstów. Ma tytuł certyfikowanego trenera wokalnego Europejskiego Centrum Edukacji Wokalnej i Voice and More. Ukończyła II stopień Szkoły Muzycznej na instrument główny – fortepian oraz Akademię Muzyczną na wydziale dyrygentury chóralnej i edukacji muzycznej. Jest laureatką i finalistką wielu festiwali piosenki francuskiej, angielskiej i poezji śpiewanej. Od wielu lat związana ze sceną, współpracuje z wieloma muzykami. Nie ogranicza się do jednego stylu. Wykonuje utwory od śpiewu klasycznego, przez jazz, do muzyki klubowej.

Natomiast Leszek Wypych, to gitarzysta oraz absolwent Szkoły Muzyki Rozrywkowej i Jazzu. Występuje z różnymi zespołami rockowymi, bluesowymi i jazzowymi. Tworzy i nagrywa muzykę do filmów i spotów TV. Współpracuje z wieloma wykonawcami. Również biegły w różnych gatunkach i stylach muzycznych.

Początek koncertu o godzinie 19.00. Rezerwacja miejsc telefoniczna.

BN

Fot. SCK Sochaczew