Strona główna Wyszogród Szukamy Piotra Pietrzaka. Znaleziono jego auto

Szukamy Piotra Pietrzaka. Znaleziono jego auto

5514
0
PODZIEL SIĘ

Nadal trwają poszukiwania zaginionego w miniony czwartek Piotra Pietrzaka z Sochaczewa. Jego samochód został znaleziony w Wyszogrodzie, w okolicy miejscowego stadionu Stegny nad Wisłą.

 Jak ustaliliśmy mężczyzna zostawił kluczyki do auta, w którym znajdował się list do rodziny nie miał on jednak charakteru listu pożegnalnego, lecz zawierał przeprosiny najbliższych za zaistniałą sytuację.

fot. OSP Wyszogród

W akcji poszukiwawczo-ratowniczej zaginionego brali udział wyszogrodzcy  strażacy, którzy patronowali łodzią motorową  Wisłę. Natomiast policyjny pies doprowadził w okolice ronda przy trasie Warszawa- Płock. Niewykluczone, że mężczyzna zabrał się na tak zwaną okazję lub wyjechał z Wyszogrodu autobusem z pobliskiego dworca PKS. Miał ze sobą dokumenty oraz kilka tysięcy złotych. Natomiast w domu zostawił telefon.

Przypomnijmy. W Sochaczewie w czwartek 23 stycznia zaginął Piotr Pietrzak. Wiadomo, że mężczyzna około  godziny 8:30 wyszedł z Przedszkola numer  3 przy ulicy Poprzecznej 3, gdzie odprowadził dziecko.  Mężczyzna wsiadł do samochodu volkswagen T4, koloru białego o numerach rejestracyjnych  WSC 762AE.

„Od tamtej pory cisza, zero kontaktu.  Zabrał  ze sobą dokumenty nawigacje i pieniądze. Telefon zostawił w domu’ – stwierdza żona zaginionego mężczyzny.

Piotr Pietrzak ma 31 lat, 185 centymetrów wzrostu i niebieskie oczy.  W dniu zaginięcia był ubrany w granatową kurtkę, granatowe spodnie bojówki oraz w czarne buty.

Rodziną  prosi o pomoc w jego odnalezieniu. Osoby mogące pomóc w ustaleniu jego  miejsca pobytu  proszone są o kontakt z rodzina zaginionego pod numerami   telefonów; 514 043 447,  504-352-992, 112.

Apelujemy do osób które mogły go widzieć na terenie Wyszogrodu, aby skontaktował się z policja, rodziną lub Fundacja Na Tropie (502 226 215), która także włączyła się w poszukiwania.

eps