Strona główna Wyszogród Szukają ponad 3 lata

Szukają ponad 3 lata

1085
0
PODZIEL SIĘ

Ponad 3 lata temu zaginął Marcin Krajewski, mieszkaniec gminy Mała Wieś przepadł bez śladu. Zaginął w październiku 2016 roku. Jedyny i ostatni ślad, na jaki natrafiła policja to opuszczony przez niego samochód w okolicy mostu nad Wisłą.

Policja jednak nie zaprzestała poszukiwań. Jak informuje mł. asp. Marta Lewandowska, oficer prasowy KPPP w Płocku, działania nadal są prowadzone.

Poszukiwania nie skończyły się i trwają. Bywa, że po wielu latach trafia się na ślad. Nie tracimy nadziei, że zaginiony się w końcu   znajdzie – mówi Marta Lewandowska

54-letni w chwili zaginięcia Marcin Krajewski zniknął 24 października 2016 roku. Dwa dni później, 26 października około godziny 16.00, przy ulicy Klasztornej został odnaleziony jego samochód. Kluczyki były w stacyjce. Od tego momentu nie znaleziono już co wiązałoby się z zaginionym. Dotychczasowe informacje na jego temat nie potwierdziły się,. Nie wiadomo, gdzie przebywa, ani czy żyje.

Marcin Krajewski, był mieszkańcem Niżdziny w gminie Mała Wieś. Wyjechał opelem merivą (nr rej. WPL 19385) do Wyszogrodu. Jak mówili członkowie jego rodziny, pojechał do lecznicy weterynaryjnej po jakieś recepty na środki farmakologiczne dla zwierząt. Potem już nikt go nie widział. Nic nie wskazywało, że doszło do jakiegoś tragicznego zdarzenia. Do dziś nie odnaleziono ciała – ani w Wiśle, ani nigdzie indziej. Rodzina wierzy, że w końcu uda się go odnaleźć. Są przypadki, że nawet po 20 latach odnajdują się zaginieni.

Marcin Krajewski, to szczupły mężczyzna o wzroście ponad 180 cm wzrostu, ma krótkie, siwe włosy, jest lekko łysiejący, ma niebieskie oczy i wąsy. Jednak przez ostatnie trzy lata mógł się zmienić. Jeśli zniknął na własne życzenie, to mógł nieco przytyć, zmienić zarost i fryzurę. W dniu zaginięcia ubrany był w skórzaną czarną kurtkę, dżinsowe, niebieskie spodnie, półbuty skórzane czarne oraz kapelusz w kratę.

Posterunek Policji w Wyszogrodzie nadal przyjmuje zgłoszenia o zaginionym, tel. 24 266-14-92 oraz KMP w Płocku tel. 24 266-16-00; 24 266-16-01 i pod nr 112.

BN

Fot. KPP Płock