Strona główna Edukacja Srebrna Tarcza Iwaszkiewicza

Srebrna Tarcza Iwaszkiewicza

323
0
PODZIEL SIĘ

9 stycznia 2020 roku ogłoszono wyniki XXII Rankingu Najlepszych Liceów i Techników – Perspektywy 2020. W tegorocznym rankingu Perspektyw Zespół Szkół im. Jarosława Iwaszkiewicza otrzymał tytuł „Srebrnej Szkoły 2020”.

Kapituła Rankingu ocenia technika za pomocą czterech kryteriów: sukcesów szkoły na olimpiadach, wyników matury z przedmiotów obowiązkowych, wyników matury z przedmiotów dodatkowych oraz wyników egzaminu zawodowego.

Technikum w Iwaszkiewiczu od ośmiu lat zajmuje wysokie miejsca w rankingu najlepszych szkół w Polsce i jest najwyżej plasowanym Technikum w powiecie sochaczewskim. W roku 2015 i 2016 otrzymaliśmy „Brązową Tarczę”, w 2017 i 2018 roku przyznano nam „Srebrną Tarczę”. W 2019 roku Iwaszkiewicz otrzymał „Złotą Tarczę”.

Dyrektor szkoły Hanna Bonecka uważa, że wyniki w rankingu są powodem do dumy i warto się tym sukcesem chwalić. Zawdzięczamy je dobrej atmosferze do nauki w szkole, tworzonej wspólnie przez znakomitą kadrę i ambitnych uczniów oraz absolwentów, na których wszechstronnym wykształceniu zależy nam najbardziej.

Wynik, jaki osiągnęła szkoła, podnosi również jej prestiż, ale przede wszystkim powinien być ważnym kryterium i wskazówką dla absolwentów szkół podstawowych oraz ich rodziców, którzy w 2020 roku staną przed wyborem szkoły ponadpodstawowej. Wszystkich, którzy z sukcesem chcą zdać egzamin zawodowy i maturę, zapraszamy do nauki w Iwaszkiewiczu. Iwaszkiewicz to gwarantuje.

ZS im. J. Iwaszkiewicza