Strona główna Kultura Salsa dla każdej damy

Salsa dla każdej damy

314
0
PODZIEL SIĘ

Sochaczewskie Centrum Kultury zaprasza na warsztaty Ladies Style. Skierowane są one do kobiet chcących poznać lub rozwinąć kobiecą stronę latynoskich stylów tanecznych.

Warsztaty kierowane są do pań każdym wieku – od juniorki do seniorki. Zarówno tych, które tańczą, jak i debiutantek, które do tej pory nie miały odwagi spróbować.

Warsztaty z salsy odbędą się 31 stycznia o godz. 19.30 w SCK przy ul. Chopina 101. Poprowadzi je Aleksandra Kacprowicz – instruktorka tańca, choreograf oraz właścicielka szkoły tańca Warsaw Salsa Club. Od ponad 10 lat uczy tańca, równocześnie szkoląc swoje umiejętności w różnych stylach. Koordynatorem zajęć jest Monika Osiecka–Jaworska

Zapisy pod numerem telefonu 609-684-732 lub w sekretariacie Sochaczewskiego Centrum Kultury w Chodakowie tel. (46) 863-25-72. Wstęp 20 złotych. Zainteresowanie jest tak ogromne, że już wolnych wejściówek nie ma.

Warsztaty taneczne odbywać się będą raz w miesiącu w SCK przy ul. Chopina 101. W programie poza salsą solo nauka zmysłowej bachaty, a także sexy dance.

BN

Fot. SCK