Strona główna Brochów Pijany kierowca dachował niedaleko szkoły podstawowej

Pijany kierowca dachował niedaleko szkoły podstawowej

477
0
PODZIEL SIĘ

Miał ponad dwa promile, stracił panowanie nad pojazdem i dachował. Badanie wykazało, że 32 – letni mężczyzna ma ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Do zdarzenia drogowego doszło niedaleko szkoły podstawowej. Pijany kierowca został zatrzymany. Będzie odpowiadał za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Za popełnione przestępstwo grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

We wtorek w południe policjanci dostali zgłoszenie, że w Brochowie doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Na miejsce natychmiast pojechali funkcjonariusze z drogówki. Okazało się, że 32 – letni mężczyzna przekroczył dozwoloną prędkość, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i dachował. Kierowca został poddany badaniu na zawartość alkoholu w organizmie, które wykazało ponad 2 promile. Do zdarzenia doszło niedaleko szkoły podstawowej.

Mieszkaniec powiatu sochaczewskiego został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. Mężczyzna będzie odpowiadał za kierowanie pojazdem znajdując się w stanie nietrzeźwości. Za popełnione przestępstwo grozi do 2 lat pobawienia wolności.

KPP Sochaczew

fot.policja

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułZnaleźli artefakty
Następny artykułSałatka z kolorowym ryżem