Strona główna Brochów Nie tylko nocne atrakcje

Nie tylko nocne atrakcje

332
0
PODZIEL SIĘ

Gminna Biblioteka Publiczna w Brochowie wraz z wójtem gminy Piotrem Szymańskim zaprasza na zimowe atrakcje w czasie ferii. 11 lutego wyjazd do Piaseczna o godzinie 8.00. Tam słodkie warsztaty „Mój lizak”, czyli Karmelowa Pokusa.

Potem zajęcia w Bibliotece XXI wieku – robotyka, klocki lego, małe kino. Wszystko odbywać się będzie w centrum edukacyjno – multimedialnym. Koszt wycieczki 25 złotych na osobę.

Podobna cena przewidziana jest za szalona Noc w Bibliotece, które odbywać się będą pod hasłem „Zakochaj się w bibliotece…Moc atrakcji”. Szykuje się niesamowita przygoda dla najmłodszych od godziny 19.00 do 7.00. Niestety decyduje kolejność zgłoszeń, gdyż liczba miejsc jest ograniczona.

W kolejny wtorek, 18 lutego o 9.30 wyprawa do Kina Odeon na film „Gang zwierzaków”. Po seansie warsztaty w Pizzerii da Grazzo „Dla małego kucharza”. Koszt 35 złotych, ale swoją, wykonana przez siebie pizzę z dodatkami dostaje się gratis, a wiedza kulinarna bezcenna.

W ostatni dzień ferii, 21 lutego spotkania „W świecie zwierząt” poświęcone kotom. W programie warsztaty „Kraina kota” oraz „Kocia bawialnia Fiona”. Koszt 25 złotych.

Zapisy i informacje pod numerem 509 955 437.

BN

fot.pixabay