Kronika policyjna

fot.policja

Pomyliła kolory

KOŻUSZKI PARCEL W poniedziałek, 20 stycznia, w miejscowości Kożuszki – Parcel doszło do wypadku drogowego. Z wstępnych ustaleń policji wynika, że kierująca toyota yaris wjechała na skrzyżowanie pomimo czerwonego światła nadawanego przez sygnalizator i doprowadziła do zderzenia z toyota corolla.

Na gorącym uczynku

SOCHACZEW Policjanci nałożyli mandat na kobietę, która została przyłapana na kradzieży w jednej z sklepów na ulicy Piłsudskiego. Złodziejka została złapana 20 stycznia.

Telewizor zniknął

SOCHACZEW Mieszkaniec Sochaczewa zgłosił oficerowi dyżurnemu KPP w Sochaczewie, że nieznany sprawca ukradł mu telewizor z mieszkania. Kradzież miała miejsce 21 stycznia na ul. Kościńskiego.

Miał zakaz a jechał

JANÓW Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KPP Sochaczew zatrzymali w Janowie 73-letniego mieszkańca gminy Młodzieszyn, który kierował motorowerem pomimo czynnego sądowego zakazu kierowania pojazdami. Do kontroli drogowej doszło 22 stycznia.

Stracił panowanie

WIKCINEK W piątek, 24 stycznia, kierujący smartem nie dostosował prędkości do panujących warunków, stracił panowanie nad pojazdem i zjechał z drogi. Do zdarzenia doszło 24 stycznia w Wikcinku.

Cyklista rozbójnik

SOCHACZEW Nieznany mężczyzna jadący rowerem wyrwał torebkę 64-letniej mieszkance Sochaczewa i odjechał. Kobieta straciła pieniądze, dokumenty i telefon komórkowy. Do zdarzenia doszło 24 stycznia na ul. 15 Sierpnia w Sochaczewie.

Pijany zatrzymany

SOCHACZEW Na ulicy Długiej w Sochaczewie policja zatrzymała 30-letniego mieszkańca Sochaczewa, który kierował volkswagenem mając ponad pół promila alkoholu w organizmie. Do zatrzymania doszło 25 stycznia.

Zderzenie w Alei

SOCHACZEW Kierujący volvo nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu i uderzył w tył hyundaia. Do kolizji doszło 25 stycznia w Al. 600 – lecia w Sochaczewie.

Miał pecha

SOCHACZEW Policjanci zostali wezwani d26 stycznia o jednego z marketów przy Al. 600– lecia w związku z kradzieżą sklepową. Okazało się, że sprawca wykroczenia to 34-letni mieszkaniec Sochaczewa poszukiwany na podstawie zarządzenia sądu w celu odbycia zastępczej kary aresztu.

opr. es

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz