Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

516
0
PODZIEL SIĘ
PAP/Darek Delmanowicz

Skasował dwa auta

TOPOŁOWA W Topołowej doszło do zderzenia trzech pojazdów. Z ustaleń policji wynika, że kierowca ciężarowego renault magnum nie zachował bezpiecznej odległości i uderzył w tył opla, który z kolei uderzył w volvo. Zdarzenie miało miejsce 13 stycznia.

Wymusił pierwszeństwo

SOCHACZEW W rejonie szkoły muzycznej w Sochaczewie doszło do kolizji dwóch pojazdów. Z wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący fordem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z citroenem. Do kolizji doszło 13 stycznia.

Uwaga na kieszonkowców

IŁÓW W środę 15 stycznia, 78-letnia mieszkanka gminy Iłów powiadomiła policję, że nieznana kobieta w wieku około 50 lat ukradła jej portfel z zawartością pieniędzy.

Znikają tablice

SOCHACZEW Na ulicy Cisowej w Sochaczewie nieznany sprawca dokonał kradzieży dwóch tablic rejestracyjnych z zaparkowanego tam volkswagena. Kradzież miała miejsce 16 stycznia.

Zatrzymany w parku

SOCHACZEW W parku Garbolewskiego w Sochaczewie 17 stycznia policjanci legitymowali 17-letniego ucznia jednej ze szkół średnich. Okazało się, że młodzieniec ma ponad promil alkoholu w organizmie. Został przekazany pod opiekę matki.

Darmowe tankowanie

JANÓW Nieznany sprawca zatankował prawie 60 litrów paliwa i odjechał, nie uiszczając opłaty. Do zdarzenia doszło 17 stycznia na stacji benzynowej w Janowie.

Slalomem przez wieś

KAWĘCZYN Policjanci zatrzymali kierowcę, który mając ponad 1,7 promila alkoholu w organizmie próbował jechać fiatem ducato. Do zdarzenia doszło 18 stycznia w Kawęczynie.

Zabrali dowód

SOCHACZEW Policjanci ruchu drogowego zatrzymali dowód rejestracyjny mazdy z powodu braku aktualnych badań technicznych. Zdarzenie miało miejsce 18 stycznia na ul. 1 Maja w Sochaczewie.

Stracił prawko

SOCHACZEW Policjanci zatrzymali na ulicy Warszawskiej w Sochaczewie 48-letniego obywatela Ukrainy, który miał prawie 1,5 promila i kierował pojazdem osobowym. Mężczyzna stracił prawo jazdy. Do kontroli drogowej doszło 19 stycznia.

 Zagłada filiżanek

SOCHACZEW Mieszkanka Sochaczewa zgłosiła policji, że jej sąsiad potłukł jej porcelanę. Do zdarzenia doszło na ul. Grunwaldzkiej 19 stycznia.

opr. atu

fot.policja